Mama - stará škola

Príspevok v téme: Mama - stará škola
hrusticka89

Ahojte, potrebujem poradiť. Som s priateľom 4 roky a ešte u nás nikdy nespal. Moja mama je stará škola. Keď by som len začala tému o tom, že by mal u nás spať, hneď som podľa jej slov "šialená". Popri tom chcem len aby u nás spal, nemusíme hneď sexovať. Ide o ten pocit, prebudiť sa pri človeku, ktorého ľúbim. Obaja máme 23 rokov, žiadny pubertiaci. Prosím o radu, čo robiť, ako ju presvedčiť. :(

#

Tiež mám frajer ku ktorú fotrovci strážili ako oko v hlave, nemohla u mňa prespať lebo to sa nesmie. Aj tak sme si našli nejaký lacný penzión, hotel, motel aona im klamala ze ide s kamoskami na chatu alebo s kolegyňami na školenie. A to mala 28 rokov. Nakoniec sme si našli spoločné bývanie a toľko nereptaju : D

jedulka

u nás to není.Popravdě tomu ani nerozumím.Místo toho,by měla být ráda,že se nikde neflákáte po hospodách a studujete ...

Bajaja525

aj keby to bolo stale tak co? preboha sak nemaju 18 ale 23, sak sex je normalna sucast vztahu.
sa jej spytaj kedy ona zacala sexovat a ake to bolo ked ju v tom obmedzovali

najvacsia chyba je zakaz miesto toho aby ich zasvatili do moznosti ochrany

hrusticka89

Ďakujem všetkým krásne. Máte pravdu, nepresvedčím ju. Iba by boli nezhody zas. Len ma hnevá, že osamostatnenie nieje možné.. Určite nie dva roky aspoň, nakoľko študujeme obaja. Niekedy ale človek potrebuje to teplo, keď niekto pri vás zaspáva. Možností niekam chodiť nieje veľa, s peniažkami u študákov to je ťažko. Jasné máme nejaké víkendy spoločné, no nie často.

jajejoju

Ty si nepytaj radu, ako ju presvedcit, ale ako sa osamostatnit a viest si vlastny zivot bez zasahu inych. Pokial zijes pod jej strechou platia jej pravidla a basta. Prenajmite si byt a robte si tam co len chcete.

lilyiankaa

tak keď nemôže on spať u vás, tak spi ty u neho :) a neviem čo je horšie, ak by prespal u vás alebo ich klamať, ak budeš chceť spať u neho, pretože určite im nebudeš môcť povedať pravdu :) no mne sa toto ťažko chápe, ja takých rodičov nemám a aj tak si vždy na druhej strane spravím po svojom

piskvorka

Ano ano, aj nasi to beru hrozne tragicky - kym nebudeeme manzelia, ziadne spanie :D
Nic si z toho nerob, ved ked sa vezmete, budes sa pri nom prebudzat ceeele roky. Nic Ti neujde. :)

Dadula56

Nepresvedcis ju a asi by som to na tvojom mieste ani neskusala, pretoze to, ze si zatial iba ty "sialena" este rozdychas. Ale v momente, ked sa zacne sustredit na tvojho priatela a zacne si mysliet, ze je to nejaky sexuchtivy zvrhlik tam tie vztahy budu uz nadobro pokazene a tazko opravitelne. Nemozete sa vybrat na vylet, kde by ste prespali?Pripadne zvazit odstahovanie sa do spolocneho?Lebo ti je jedine riesenie, ak sa na to pozerame z dlhodobeho hladiska.

chalice

Nepresvedcis nijak, ked maju tak zastarale nazory nezlomis ich. Tiez ked som mala priatela, smel spat u nas len raz aj to v druhej izbe. A ked som chcela unho prespat ja, tak som im klamala, ze idem spat ku kamoske alebo kolegyni. Doteraz si myslia, ze som panna, lebo som slobodna. :DD
Vies, rodicia vedia, ze ked budete sami v izbe, vzdy je tam to pokusenie skusat nieco viac. :)