Môže pečeň bolieť?

Lana Lou

Mňa to bolelo tak zvláštne, nie nonstop, skôr v takých intervaloch... a ťažko sa mi vtedy hýbalo. Aa takmer som zabudla, fajn je tiež čaj na pečeň a žlčník, dostať ho kúpiť v lekárni... v takej bielo- zelenej krabičke, je na ňom napísané "játra a žlučník"... Ten som pila pár dní a spolu s tým lipovitanom to spravilo svoje :)

hviezda01

:-)..dakujem...mna to neboli vela..len mi to tam obcas zapulzuje,ta bolest,ale tiez len slabo..akokeby mi ten vnutorny organ chcel povedat..hallo..ja som tu...:-D

Lana Lou

Oooch jednu časť vety mi to vyhodilo, mala som tam napísané: takže no stress a bež si do lekárne kúpiť lipovitan, ním nič nepokazíš a ak to neprestane, rieš to u lekára :)

Lana Lou

Mňa takto pečeň (zrejme) bolela, ale u mňa bola tá bolesť neznesiteľná, dosť silná... ostala som vyľakaná, lebo mi každý dával také diagnózy, že koniec :D ale nakoniec to spravilo niekoľkodňové užívanie lipovitanu :) takže no stress a bež si do lekárne kúpiť lipovitan, ním nič nepokazíš. u mňa to podľa mojej babky vyvolal jej nedeľňajší obed (riadne mastné bravčové pečené, biela kapusta a knedľa)- neviem, či jej môžem veriť...

ro

moju maminu bolela, a zistili jej metastazy na nej.. mala totiz predtym rakovinu prnika. a nakoniec mi ju ta rakovina zobrala. radsej sa daj vysetrit, nechcem strasit.ale radsej by som sla lekarovi.

bubakos

niekto vravi, že pečen nemože bolieť, ale ked som mala žltačku, tak ma bolela a najma na dotyk. ked preženiem tvrdý alkohol, tiež ma bolí alebo sa mi to len zdá??

LILIII

Dovod moze byt stres ,alebo toxinmi zanesena pecen ,skus detoxikovat ,ale najvhodnejsie by bolo ist na vysetrenie a poradit sa ..... mal to i moj bracek podla toho ti radim ,nie som odbornik :)