ako si najst skusenu zenu?

Príspevok v téme: ako si najst skusenu zenu?
jefferson

mam 22 rokov, som sympaticky chalan a stale panic,problem je ze som dost hanblivy. Na tomto fore som si precital,ze najlepsie je nechat sa zaucit starsou zenou, tak ma to posmelilo,a skusal som zonamky a vyslovene zeny,ktore za peniaze ponukaju sex,ale akosi nemozem ziadnu zohnat,ked napisem neodpisu,ked volam nedvyhaju? co mam robit,kde najst taku? a co si myslite otejto teme?

jefferson

Uz som bol zalubeny dvakrat, a ked som zistil ze obidve boli panny,tak ma to tesilo este viac, a tuzil som aby to bolo pre oboch rovnake,ale je to blbost,lebo som sa k tym dievcatam nevedel ani priblizit,uz len s toho som mal traumu a ked aj ony boli neskusene tak to viazlo z oboch stran a nikam som sa nedostal. Tak prosim poradte mi radsej ako najst skusenu dakujem.

zafira

co tak najst si lasku a skusiť to s ňou? mozno bude aj ona panna a budete mať spoločny prvy zažitok.moja kamaratka to tak zažila a povedala,že to prezivali obaja super.obaja prvy krat,tak nik nemal pocity menejcennosti a hamblivosti.on sa stal aj jej manzelom a aspon nežiarli.