Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo so zapáleným akné?

Príspevok v téme: Čo so zapáleným akné?
Lucia141

Dobrý deň, mám 14 rokov. Geneticky dané akné ma trápi od 11-ich, posledný rok sa veľmi zhoršilo, je zapálené,najmä na brade,lícach a spánkoch,vyskutuje sa i na ramenách a chrbte. Chodím k dermatologičke, vyskúšala som už salicilové aj sírové mydlo, Zineryt, Eryfluid,Pityol,La Roche Posay a iné značky kozmetiky. Momentálne mám Locacid, Isotrexin a antibiotiká, ale užívam ich ešte len veľmi krátko a krémy mi veľmi nepomáhajú- po veľa krémoch mám pleť podráždenú a veľmi suchú. Mám vyhradený uterák iba na tvár, stravujem sa zdravo, pijem veľa vody, vyrážky zbytočne nevytláčam... Možno by moje problémy mohlo spôsobovať aj ASLO, ale hodnoty nemám oveľa vyššie ako je norma. Nemáte pre mňa ešte nejakú radu, ktorá má dlhodobé výsledky? A nejaký hydratačný krém, ktorý nedráždi pleť?

Lucia141

áno, na mandliach, ale nechcú mi ich vyberať, pokiaľ nemám nejaké závažnejšie problémy...a ani ja sa do toho príliš nehrniem :D

ebi777

zvýšené ASLO môže (ale aj nemusí) znamenať, že niekde v tele máš streptokokový zápal,,,, bolo by potrebné zistiť, že (ak je) tak kde je presne ten zápal

môže to byť napr. hnis pod koreňom zuba, mandle, a pod.

hnisavé akné môže súvisieť napr. s hnisavými mandľami

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.