Dá sa toto odpustiť?

Príspevok v téme: Dá sa toto odpustiť?
Ema1566

Priateľ mi dal facku.
Nie v hádke, nie v amoku, proste mi ju dal zato, že som nešikovne a neumýselne rukou udrela jeho ústa. Podľa jeho slov teda skoro vybila zuby.
Jednoducho mi v momente priletela facka a naozaj nie hocijaká.

Nevládzem ani nad tou situáciou ďalej rozmýšľať, ráno sa zbalil a sám odišiel domov.

Teraz som zistila, po pár dňoch skoro nulovej komunikácie, že nie je ticho z toho dôvodu, žeby sa hanbil za to, čo spravil (vôbec sa mi neospravedlnil a ignoroval ma aj večer potom, aj dni nato), ale že je ON urazený na mňa, že som ho "poslala domov", čo som ani neurobila.

Nerozumiem, s kým to vlastne chodím, keď ho tá facka vlastne vôbec nemrzí a rieši len seba. :(

bfff

Ovecka a O.m.g

Paneboze sa pocuvate ? ? Tu nejde o tu facku ale ten chlap nieje ani natolko uvedomeli ze sa jej ani len neospravedlnil ? A to vsetko len koli psovi ? A co bude dalej potom ? Sa koli nejakej prkotine nastve a ju udrie za a zas ? Viem o com hovorim !!

Takze naozaj neviem co tu riesite.
On este seba lutuje ze ho ona vyhodila to co je za chlapa ?

o.m.g♥♡♥

Tak teraz plne suhlasim s oveckov :) presne tak 100% sa udobria a zivot ide dalej a aj zabudnu nato tak urcite sa s nim nerozchadzaj a udobrite sa :)

0vecka

inak fakt mi to pride na hlavu. Raz v zivote jej vrati facku ktora mozno z jeho pohladu ani nevyzerala nahodne a vy z neho robite nasilnika. Mozno su spolu 5 rokov a raz sa taketo nieco stane a kazdy ze hned rozchod. Mi to pride fakt uplne od veci.

beatpersew

TinaM

mam 1 brata, ktory je agresivnejsi ako ja, ale nikdy som ho neudrel. jedine co som urobil, je fyzicky nanho tlacil (bol medzi nami vzduch) a krical.. k veci.. bez vuglarizmov, takze v tvojej teorii psotradas istu skupinu muzov este.. keby ma nejaka zena (predpokladam "moja") strcila do ramena, bud by som jej to vratil maximalne symbolicky (ale toto tazko odhadnut na 1. pokus, alebo este lepsie, pritiahol k sebe a objal). zalezi to od vychovy, ale nie poctu bratov :)

trojka333

Ema - ak si ešte neodišla tak to urob čím skôr. Príspevky som všetky nečítala, ale z toho čo som čítala usudzujem, že k agresívnemu správaniu mu veľa nechýba a ak by aj chýbalo, tak podgurážený alkoholom si odvahy pridá.
Vieš si predstaviť svoj život po boku tohoto muža?
To je to čo chceš?

Iveta Michael

TinaM

Nuž neviem ale toto čo opisuješ podľa mňa nie je absolútne merítkom niekoho správania sa k dievčaťu:)

fakt to nedáva zmysel,možno že je vňom skrytá agresivita a celé mi to vychádza tak že je tam nejaký komplex ktorý nevie vôbec spracovať a možno ani nechce...

ja by som sa k nemu nevracala

GoFruit

TinaM blbost. Moj muz je jedinacik a uz sa s nim radsej nedotahujem. Hadaj preco. Nema rad ked donho niekto hoc aj srandovne dobiedza. Hned zagresivnie.

TinaM

Trosku odbocim, ale nie uplne. Neviem, ci si aj niektora ina zena vsimla to co ja, ale ked som sa zoznamila s nejakym chalanom/muzom a boli tam take tie prvopociatkove predvztahove pokusy o dotyky, hoci aj vo forme hasterenia sa, ja som hned vedela, ktory chlap ma surodenca :D znie to asi smiesne, tak to vysvetlim. Moja skusenost je taka, ze pokial ma chlap surodenca, s ktorym sa prirodzene "tlkli", ako vacsina surodencov robi, tak nema vytvorenu hranicu, resp. ma hranicu pouzivania sily posunutu. Este vysvetlim-kedysi som jedneho chalana, co sa mi pacil, pocas slovneho dotahovania jemne strcila do ramena...on mi to tiez bez vahania vratil a o dost silnejsie ako ja jemu. Bez hranice. Ma 2 surodencov. Tak otazka je, vsimli ste si aj vy niekedy nieco take? Ja som jedinacik, na dotyky velmi citliva, cize sa mi nikdy nestalo, ze by som niekoho silno udrela-nemam tie pohyby naucene :)
(nastastie moj terajsi priatel sa sice s brachom tlkol cele roky, ale mieru pouzitej sily sa stihol naucit, kym som ho spoznala :D )

lilyiankaa

ak sa už v minulosti k tebe choval tak ako si popísala, nemáš nad čím uvažovať a môžeš byť rada, že odišiel, ak by sa chcel vrátiť, takú hlúposť neurob a neustúp mu ... v budúcnosti by to bolo s ním ešte horšie a nechcem si predstaviť, čo by bol schopný ti urobiť ...