Dá sa toto odpustiť?

Príspevok v téme: Dá sa toto odpustiť?
Ema1566

Priateľ mi dal facku.
Nie v hádke, nie v amoku, proste mi ju dal zato, že som nešikovne a neumýselne rukou udrela jeho ústa. Podľa jeho slov teda skoro vybila zuby.
Jednoducho mi v momente priletela facka a naozaj nie hocijaká.

Nevládzem ani nad tou situáciou ďalej rozmýšľať, ráno sa zbalil a sám odišiel domov.

Teraz som zistila, po pár dňoch skoro nulovej komunikácie, že nie je ticho z toho dôvodu, žeby sa hanbil za to, čo spravil (vôbec sa mi neospravedlnil a ignoroval ma aj večer potom, aj dni nato), ale že je ON urazený na mňa, že som ho "poslala domov", čo som ani neurobila.

Nerozumiem, s kým to vlastne chodím, keď ho tá facka vlastne vôbec nemrzí a rieši len seba. :(

Iveta Michael

Ema

hodnodtiť to môžem len ako to ty opisuješ - a ja by som už bola po takomto ,,excese,,pri ňom veľmi obozretná,zachoval sa ako idiot

dilmah

Neviem Ema, celé to znie zvláštne...za takú banalitu by ti normálny zrelý chlap nevylepil. Buď žiješ s psychicky chorým chlapom, alebo si mu musela povedať alebo urobiť niečo, čo ho k tomu vyprovokovalo a tá tvoja ručička to určite nebola...možno keby sme si vypočuli druhú stranu, príbeh by bol úplne iný...preto nesúdim ani jeho, ani teba a ani ti nenapíšem, aby si mu neodpustila či odpustila, lebo verzie musia byť dve a tú druhú sa nikdy nedozvieme...

pandorica

Aj keby mu dala facku, tak jej to nemal vrátiť.Mal to riešiť nejako inak.Odísť, alebo počkať kým sa mladá ukľudní a potom si to s ňou vydebatovať.

0vecka

mna by velmi zaujimalo co na to pan dotycny. Ci to nebolo tak ze mu zakladatelka vylepila facku a potom sa to snazila zahrat ze to bola nahoda (teda aspon z jeho perspektivy).

katajin

súhlasím s di28, a utekaj od neho čo Ti sily stačia, samoľúby, fackuje už počas chodenia - ak situácia prebehla tak ako si opýsala tak jeho reakcia bola nenormálna , ak s ním ostaneš určite má pre teba pripravené ďalšie "fajnovosti"

soffa

rozhodni zabudni na spolocne roky a odid.akoze normalny clovek nefacka priatelku a po druhe sa ospravedlni.toto nie je normalne chovanie.,mozno ked bol maly tak bol bity!,ale to rozhodne neospravedlnuje jeho chovanie.na mna manzel za 10 rokov co sme spolu ruku nezdvihol aj ked som ho sem tam ustipacne zotrela.ak ti dal jednu tak ti da druhu,je len otazka casu ze kedy!

pandorica

Je to chruno!Ak má s takýmto malým nedorozumením problém a hneď ti vrazí, predstav si ako bude reagovať, keď skutočne pôjde o nejaký problém.Potom, čo?Dokope ťa na zemi?

Ema1566

Ta situácia je tak bizarná, že sa to nedá normálne opísať, už som to opisovala - sedeli sme oproti sebe, rozprávali sa, a mne ruka pri jednom pohybe vyletela (neviem, asi som niečo chcela naznačiť, zagestikulovať, ja naozaj neviem)a naozaj neúmyselne som pri tom zasiahla jeho ústa. Žiadna hádka ani nič.