Bulimia - opuch tela

Príspevok v téme: Bulimia - opuch tela
karkula26

ahoj Baby!
chcela som poprosit o radu resp.nazor.trpela som asi 5 rokov bulimiou,pred 14 dnami som prestala s prejedanim aj zvracanim,zacala som sa stravovat normalne a musim povedat,ze sa mi dari...
co je velmi obtazujuce je,ze cela som nejaka zapuchnuta,tvar,nohy aj brucho..zadrzujem dost vody a neviem,cim to moze byt.mate niektora skusenost?zacinam mat obavy,ci to s tym vobec suvisi,..mam 26 rokov! dakujem a prajem vela sil!

Lulu2011

lize - plno lepku

ludia, aj beznym ludom lepok skodi, proste zavodnuje, nafukuje, podporuje candidu, takze radsej ho jest pomenej

nikol89

ahoj alize1
to si nepribrala,len ti telo zadrzalo vodu kvoli prejedeniu sa,aj mne sa to zvykne vtedy stat,cele telo ma vtedy boli ako keby som mala modriny,to je ta zadrzana voda,za take 2,3 dni to prejde,neboj :)

ALize1

...som strašne zo seba sklamaná.
Bola som už konečne spokojná s váhou, cítila som sa super a šťastná.

Lenže potom som sa prejedla a dnes mám v obvode stehna o 2cm viac, zadok o 3cm, celú tvár, ruky, nohy, prsia a všetko ako keby som mala minimálne o 5kg viac.

Ako je možné pribrať tak za deň???

Zjedla som:
perníkový koláč - asi pol plechu!!!!,
syrovo-šunkový sendvič 240g,
rožok s pizzovou plnkou či čo to je,
nugátový 7days,
asi 4 keksíky

:(((((

karkula26

Myslim,ze mas pravdu.paradoxne som vcera u kamosky jedla lievance a kolac,co doma bezne nejem,chleba mavam bezne tak na ranajky..vcera som tych mucnych veci mala viac a dnes som cela ako michelin panak napuchnuta:) snazim sa to brat s humorom....ale vecera bezlepkova,ryba a zemiaky

karkula26

diky moc! urcite vyskusam,lebo ked sa clovek v priebehu par dni ledva napcha do nohavic,tak je to zvlastne..a presne ako hovoris,som normalne stihla.ale niekedy som uplne zapuchnuta cela a v poslednej dobe permanentne. je to neprijemne

Lulu2011

no moze, lebo ja to tak mam, testy mam hranicne, ale ako nahle jem rozky a chlieb atd. sa cela akokeby zapuchnem, nechapem...dr. mi tvrdi, ze to mozem jest, ale ked nejem inak vyzeram, takze ti hovorim, co to moze byt, tiez hnacky nemavam, len ma nafukuje niekedy, za skusku nic nedas, popripade skus vrbovku je to vyborny caj na odvodnenie