Pozera po druhych

Príspevok v téme: Pozera po druhych
kallka

Moj priatel sa strasne pozera po druhych zenach ked ide nejaka okolo prestane rozpravat a pozera sa ked nieco robi prestane pracovat a pozera strasne mi to ublizuje uz som sa s nim aj o tom rozpravala snazila som sa brat to tak ze je to normalne ale proste to nedokazem strasne mi to ublizuje ani neviem preco uz neviem co s tym mam robit

kallka

som z toho uz uplne na nervy zo vsetkeho mam pocit ze by som sa mala dat liecit :(
aa keby som prestala rozpravat tak si to ani nevsimne a potom zacne o niecom uplne inom vyskusane

Furia

prestane rozpravat lebo muzi niesu schopni robit dve veci naraz a mozog im nestiha
a myslenie sa im premiestni o nieco nizsie ako mozog :D
a ocumuju zeny az si idu krk vykrutit lebo nemaju dobre vyvinute periferne videnie ako zeny tak musia otacat celu hlavu

kallka

povedal ze je to normalne ze ked ho nieco zaujme tak sa na to pozrie ze neni slepy ze rovnako sa pozrie na chlapa aj na babku ale nie je prevda ze na babky pozera tak isto

uBlindos

Lana Lou

presne tak, ak sa niekomu venujem, tak ako si mozem vsimat ine?

kokos, ludia, vy spite alebo co? :D
ak na mna niekto rozprava, 100% myslienok venujem pocuvaniu a ak by som pozrel na iny objekt (zena, auto, dom, lietadlo, ufon), tak pochopitelne mi unika pointa rozhovoru, kedze myslienky su inde.. potom sa necudujem, ze polovica prispievatelov necita zakladatelku a esteju osocuje :D

aku anorekticku ste videli v reklame, zatial co ste citali jej text?

MultiLevel

to, ze sa kazdy chlap pozrie po zenskej je NORMALNE. Avsak rozumny chalan to urobi tak, ze si to jeho dievca ani nevsimne. Mala som priatela, ktory to robil podobne ako Kallkin. Isiel si krk vykrutit za inymi, alebo s kamaratom zivo diskutoval o prsiach nejakej slecny, pricom mu vobec ale vobec nevadilo, ze sedim vedla neho.....A ked som sa pytala kamosky, ci aj jej priatel sa takto pozera po druhych, povedala, ze si to este nikdy v zivote nevsimla. Jasne, ze sa pozeral, ale nie tak okato.
Takze je urcite rozdiel v tom, ako to ten tvoj chlap robi :) Je uplne v pohode, ak sa pozera. Ale ak to robi sposobom, ze aj slepy by si to vsimol, tak to je trosku ponizujuce pre babu vedla neho :) Treba sa porozpravat o tom

anka89

ALLKA a ked si sa s nim pozhovarala co ti na to povedal ze stym prestane alebo ako sa k tomu jeho cumeniu vyjadril to by ma zaujimalo lebo ak je to v nom tak ho asi neprerobis a ak ano bude ti to robit za chrbtom ak ti to moc vadi prehodnot vztah a rozijdi sa s nim alebo si budes musiet zvyknut a cakat ci ho to prejde samo asi to ale ty neovplyvnis aba co viac budes ho stale sledovat ci sa necumi po babach a nervy budes mat napnute porozmyslaj

takajedna

no keby to nerobil tak okato, tak poviem, ze sak ma oci nech sa pozera...ale taketo okate ocumovanie by asi aj mne vadilo :) skus pri nom rovnako ocumovat chlapov ty, ci mu to bude prijemne :D

Bajaja525

kazdy zdravy chlap sa pozrie po peknej zene aj si ju obzrie aj ked ma za priatelku sexbombu, je to proste tak, to je jak vy zeny sa pozriete po kazdej peknej kabelke aj ked ich mate plnu skrinu. a ten co sa nepozera na druhe je buzna.

zalezi ale akym sposobom sa pozrie, ci je to az velmi napadne alebo len si obzrie, mal by sa zo sucitu aspon krotit. musis ho dodzubat ze to prehana a mozno sa zacne snazit ocumovat nenapadnejsie.

Lana Lou

Asi ma tu teraz ukameňujete, ale podľa mňa toto normálne nie je! Je iné pozrieť po očku na nejakú krásavicu, a iné nechať prácu alebo rozhovor tak a bez ostychu zízať po iných. Teda aby sme sa chápali, nepáči sa mi to kvôli tomu, že ste sa už o tom bavili a vysvetlila si mu, že ťa to zraňuje a vadí ti to- tak to je teda už riadna bezohľadnosť! Mal by s tým prestať už len preto. Hmm príde mi divné mať vzťah s niekym, kto neberie do úvahy moje city... Tiež mám vzťah a tiež mám priateľa, ktorý pozerá po iných, ale pozeráme po nich spolu, hocikedy ja sama uznám, že je daná žena dobre oblečená alebo má sexi postavu :D Ale také netaktné zízanie by som veru u ňho nestrpela. Mal obdobie, kedy to robil- teda neslušne zízal, obzeral sa alebo komentoval dosť neslušným spôsobom ženy/ dievčatá, ktoré okolo nás prešli, ale upozornila som ho na to a on prestal. Potom dodatočne vysvitlo, že mi to robil "z pomsty" za to, že som v jeho prítomnosti spomínala iných chlapcov a jemu to vadilo :D vy chlapi ste občas riadne malicherní... :D

Agnes998

S jej vyzorom to nema vobec nic spolocne, je to len v tom chlapovi. Ja som mala kratko priatela co strasne cumel, vykrucoval sa ked isla nejaka sexica okolo a my sme sa pritom drzali za ruku, ako bolo mi to hodne neprijemne a trapne. Nechcela som mu robit sceny tak som mu na to nepovedala nic, ale brala som to tak, ze ma tym strapnuje. So mnou sa vedie za ruku a ide okolo ceckata blondina a on sa za nou aspon 10 krat otoci kym nezmizne za rohom, ako to je o com. Ten chlap bol ale strasne zakomplexovany, to bol jeho najvacsi problem, ponizoval ma, teraz nemyslim len tymto otacanim, ale aj jeho recami. Preto som s nim vydrzala len kratko. Teraz mam chlapa co je vyrovnany a sebavedomy, niekedy si vsimnem ze sa po ocku pozrie na nejaku babu tak nenapadne, nie okato, ale nakolko to nie je casto a je to len fakt po ocku tak mi to nevadi. Vsak aj ja sa pozriem obcas na pekneho chlapa a tym to zacina aj konci. A tym som chcela povedat to, ze chyba nie je v tejto babe a jej vyzore, ja vyzeram stale rovnako a pritom som mala chlapa co si isiel krk vykrutit a teraz mam takehoto. Podla mna to ma suvis so sebavedomim dotycneho chlapa, ak je zakomplexovany, tak si potrebuje nieco dokazovat a ukazovat svetu ze jemu sa pacia sexi samice, vykruca si krk, prestane rozpravat a vypuli oci, nezavre usta a cumi jak tela na nove vrata - tym to len potrebuje ukazovat svetu. Normalny chlap sa dokaze pozriet aj bez takychto gest