Som nenormálna?

Príspevok v téme: Som nenormálna?
chihi

Mám muža už 10 rokov. A ja mám take dosť problém že z času na čas mam chuť nachvilu zabudnuť že som ženata.

Mám chuť isť s nejakým iným chlapom atd.

A niekedy ziarlim na mojho pretože si myslim že by mohol byt taky isty ako ja ... a ja mám strach ze sa mi stane že ho podvediem.

čo s tym ?

6.východniar

wcmisa chceli ste tým naznačiť nezamestnanosť na východe oproti západu ? Dobre som to pochopila? Nevyskakovala by som veľmi ani na západe alebo inej časti Slovenska...

wcmisa

tak neviem aký máte vzťah, či ste obaja liberálni ludia, treba sa o tom mono s ním len otvorene porozprávať a možno z toho vzdíe, že chcete obaja občas zmenu a budete si to tolerovať. Vo vzťahu je dôležitá komunikácia a po 10 rokoch už by si mala vedieť približne jeho reakciu.
Inak mi to príde len ako ďalšie trápne fantazírovanie.

chihi

wcmisa Kus niesom z východu... kusok :D tam mal byt.

Ale nevadi :-)

Ja neviem važne čo mám s týmto robiť :( ale každopadne nikdy by som ho nepodviedla, alebo ak tak by som mala take strasne výcitky až by som sa mu priznala :(

hanka9

Ja som to riesila tak, ze som dostala takmer kazdeho chlapa, ktory sa mi pacil

takze v "knihe zivota" mam zapisanych niekolko desiatok pochvalnych uznani od muzov :-o)

vsak tu nebudeme naveky vekuce a treba zit naplno, ci ?

wcmisa

kedže ste "kus" z východu, treba do toho rozhodne ísť, samozrejme potajme, aby na nič neprišiel, pokiaľ ide o to, že Vás živí. Človek je v prvom rade egoista a ide vždy o to aby bol hlavne sám vnútorne spokojný, takže drístači o sebakontrole a obetovaní si nechajte pre seba.
Vyskúšať, poflirtovať, tajne a uspokojiť svoje osobné chute - len vtedy je človek šťastný.

11Petraaa11

Tu bude zrejme na mieste sa spýtať samej seba, čo má pre vás väčší význam.
Či sexuálne uspokojenie, vzrušenie z niekoho nového, s rizikom, že to ukončí váš vzťah, v lepšom prípade sa to nedozvie, no vy budete žiť s výčitkami.
Alebo váš vzťah, váš partner,istota, opora...
Ak je problém, že vás nepriťahuje tak ako ostatní muži, možno sa s tým dá niečo robiť 
Skúste okoreniť váš sex. život, prípadne ak sa jedná o jeho fyzický vzhľad, určite by sa dalo aj na tom zapracovať ;-)

chihi

Praveze moj priatel si o mne mysli opak :( a veri mi.

A proste on ked mi tak hovori laska ja by som ta nepodviedol milujem len teba. Ze by mi puklo srdce ja by som v zivote nedokazal ti takto ublizit :(

ujjjo

tento problem mam aj ja, ale nie som vydata a sme spolu rok. a strasne ma to mrzi, no v momente, ako vidim zaujimaveho muza, idem sa v duchu oslintat. nedovolim si to, zakazala som si to rozumom a viem, ze by som ho nepodviedla, ale velmi ma to vycerpava, ked viem, ze ho sice lubim, ale nie je pre mna "vzrusujuci". no obavam sa, ze nik takym neostane po dlhsej dobe .. cize to beriem racionalne, pudy a emocie idu bokom. akurat by ma neuveritelne hnevalo, keby som jedneho dna zistila, ze ma podvadzal a ja som sa "premahala"

chihi

Veď o to ide ze ja rozmyslam aj nad inymi chlapmi.

A neviem prečo to tak proste je.

Ked vidim nejakeho ktory ma kus pritahuje urobila by som cokolvek aby om sa snim spoznala ... a flirtovala

lilyiankaa

možno si sa vydávala mladá a máš pocit, že si si ešte predtým málo užila život a chcela by si to teraz dobehnúť ... ak zostane len pri myšlienkach, tak ok, ak by si ho naozaj podviedla, potom by bolo namieste zhodnotiť, či váš vzťah má význam ... a k tomu, že by sa to mohlo stať opačne ... nesúď jeho podľa seba
inak strašne si ma pobavila tým, že si ženatá, prepáč :-D