Pohlavne chlamydie

Príspevok v téme: Pohlavne chlamydie
Natalia777

V roku 2009 som mala podozrenie na chlamydie pohlavne aj plucne, boli slabo pozitivne a doktorka mi nasadila liecbu Klabax 500, ktora trvala 2-3 tyzdne. Znova som isla na testy nejaky cas po dobrati ATB a vysledky boli negativne. Momentalne mam znovu gynekologicke problemy a ked som volala o vysledky kultivacie, sestricka mi povedala, ze mam bakteriu, ktora je typicka pre zapal mocoveho mechura. Som si takmer ista, ze mam znova chlamydiu. Mam slabucke bolesti v podbrusku, casto chodim na WC a stale mam nutkavy pocit na malu, mam slaby biely vytok (pred cca piatimi dnami som mala hrudkovy). Citala som o chlamydiach z mnohych zdrojov, viem, ze su nebezpecne a spôsobuju neplodnost. Chcem sa len spytat tych, ktori MAJU SKUSENOST alebo sa VYZNAJU V PROBLEMATIKE to, ci je uz neskoro ked mam priznaky - teda mam zrasty na vajecnikoch a som neplodna alebo mam akutnu infekciu a môzem sa z toho este dostat bez nasledkov. Na kazdej stranke je to inak, neviem sa v tom vyznat, vsade su protichodne informacie.
Prosim vas nepiste mi vopred ake to je nebezpecne a nestahujte mi sem odkazy na rôzne informacne stranky, ja ich mam naozaj nastudovane viac nez dost, skôr by som potrebovala ludi co maju osobnu skusenost. Ak to niekto prekonal a ma zdrave dieta napiste mi lebo prezivam naozaj velky stres a mam velky strach z toho, ze to dopadne zle.