Problém s pleťou!

Príspevok v téme: Problém s pleťou!
Simušikkkk

DObrý deň mám 15 a mám veľkýý problém... Moja pleť bývala veľmi pekná, bola som sppokojná, občas nejaká vyrážka a čierne bodky. Ale len máličko. Pred dvoma týždňami som začala užívať zinok kôli vlasom. A vtedy sa začalo všetko meniť. Neviem prečo ale na tváry v okolí nosa mi pribudli už 3 zapálené vyrážky. A to nie je najhoršie. Snažila som sa ich vytlačiť ale išlo iba máličko a teraz mám doráňaný celý nos a úplne ma to bolí. Skúšala som naparovanie, mastenie, dezinfikovanie a nič stále sú to tri obrovské guľe na tváry. Prosím pomôžte. CHcela by som zájsť k doktorke... Ale pomôže mi? Dá mi antikoncepsiu??? ... Alebo mám zájsť ku kozmetičke... prosím poraĎte ://

Simušikkkk

Ahojte dievčatá, takže dneska som nanešťastie uposlúchla vaše rady a prinútela sa ísť ku kozmetičke. Prišla som do salónu a kozmetička povedala že toto nie je možné urobiť a mám ísť za kožnou. Prišla som za kožnou, tá sa zhrozila. Povedala že je to silno zapálené a je tam infekcia. Dala mi antibiotiká a obklad. Ak mi to do pondelka nepomôže mám navštíviť chirurga. Ďalej mi povedala že nie každá vyrážka je z puberty a že tieto sú zo slabého imunitného systému. Takže to je asi všetko a dúfam že sa tro zlepší hoci ma z tých vyrážok bolí celá hlava... Ak máte podobné skúsenosti napíšte !

M8cr6

skoč si k dermatologičke nech ti to prejde dusíkom, urýchluje hojenie, ukludní to, hned druhý deň už to budeš mať lepšie

lautida

Kozmeticka ti plet napari vyrazky povytlaca vycisti plet da masku kazdy mesiac zajdi ku kozmeticke na hlbkove cistenie staraj sa o plet a vyrazky nebudu.

lautida

Si v puberte,plet musis cistit velmi dobra kozmetika na problematicku plet je eucerin alebo od biodermy.Popros rodicov nech ti nieco na plet kupia.Sama pupaky nevytlacaj,zajdi na cistenie ku kozmeticke.

Simušikkkk

Dobre rozumiem ale toto sa mi nikdy nestalo ... a nie tri naraz ... a sú naozaj veľké... aj zapálené podliate krvov ... jedna má priemer aspo 8 mm