Som jeden veľký EXTREM!

Príspevok v téme: Som jeden veľký EXTREM!
35KK

Ludia si zomňa robia srandu, nevážia si ma..moje slova berú na ľahku váhu.,a to aj napriek tomu, že sa snažim byť priateľská, milá, pozorná..Niekedy mám pocit,že som doslova nenavidená. Sú síce aj takí,z ktorých je vidieť, že to čo povedia myslia úprimne.,ale je ich málo.
Čo asi robím zle..vysvetli mi to niekto??

35KK

Tak zas nesnazim sa o to aby ma mali radi..spravam sa normalne.ako kazdy. Ved zijeme preto aby sme boli stastny..a nie pret o aby sme p
odkopavali nohy. Treba sa pozitivne naladit a pritiahnes si pozitivnych ludi.......takto to zrejme nefunguje...nevadi.

piktogram

Je nas viac takych. Vobec to neries, aj tak s tym nic nenarobis. Ma to co do cinenia s tym, pod "akymi hviezdami" si sa narodila.

Dobra rada: u teba funguje vsetko opacne, ako u "normalnych". Ked chces, aby ta mali radi, budu ta nenavidiet. Cim viac budes chciet mat pokoj, tym viac budu za tebou "doliezat" sami. Ovladat to nemozes, nauc sa s tym zit.

p.s.: tipujem, ze ti budu vypisovat BS (BullShit) typu: "musis na sebe pracovat" a podobne kecy. nezmysel, nenechaj si nahovorit debiliny. su veci, kt. ovplyvnit mozes, a su veci, kt. nie.