Chcem dietatko,ale bojim sa

Príspevok v téme: Chcem dietatko,ale bojim sa
miskahriska

Zacnem asi s tym ze som matkou sest rocnej dcerky ja mam 24r.dcerku mam s prveho vztahu v 17-tich som otehotnela jej bio otec ma opustil ale som aj stastna ked mala dcerka rok stretla som super muza s ktorym sme dodnes dcerku lubi vychovava a robi vsetko co robia otcovia...strasne tuzi po dietatku ma 26 ale ja sa bojim mam psychicke problemi co sa tyka dalsieho dietatka s partnerom som bola uz tri x na interupcii naposledy teras v juli...bojim sa ze nebudem lubit druhe dieta dcerka je sikovna mudra samostatna ako premoct ten strach??mam panycku chorobu uzivam lieky od psychiatra neviem ako by som zvladla tehotenstvo bez liekou lebo ked ich neberem je mi strasne bojim sa je mi na odpadnutie vsetko mi trpne co mam robit nechcem prist o partnera ale zas niesom si ista druhym babom bojim sa vsetkeho....Dakujem vam

miskahriska

a bola som uz tri x na potrate,tak neviem ci bude jednoduche vynosit dieta a ci vobec sa mi podari otehotniet

miskahriska

ale co ak nedokazem lubit obidve deti???vlastne to druhe??priatela milujem dcerka si zela surodenca ale ja som asi sebec....trapi ma to

Wraith

Za prvé není sa čoho báť život je krásny a stojí za to. Máš rada svojho partnera? Ked áno mohla by si to skúsit a môžete sa venovať obidvom deťom (kludne aj 3) Začnite chodit na rôzne rodiné akcie a výlety aby mali deti zážitky... Takže sa to oplatí, skús to.