Natiahnutý alebo natrhnutý stehenný sval

Príspevok v téme: Natiahnutý alebo natrhnutý stehenný sval
26matike26

Dobrý deň všetkým, mám dlhodobo problém s predným stehenným svalom, vo februári tohto roka som hral futbalový zápas a cca v 60 minúte som si natiahol predný stehenný sval (možno natrhol), vtedy som si ešte povedal \"veď to je max. na 3 týždne a budem znovu hrávať..\" Medzi tým som odišiel pracovať do nemecka, kde som si potom keď som si myslel že to mám vyliečené na ihrisku o5 natiahol sval, a takto sa mi to stalo už asi 5-6 krát od februára, proste vždy dlhý oddych od športu, a keď si idem zakopať na ihrisko tak sa mi vždy natiahne pri streľbe, prípradne ho cítim aj pri šprinte.. zdôrazňujem že vždy pred každým takýmto \"tréningom\" bola zodpovedná individuálna rozcvička aj so strečingom, prosím pomôžte mi, dookola s mi to vracia, skúšal som už aj striedať studený a teplý prúd vody na stehno v dobre niekoľkých týždňov.. ani to mi nepomohlo, natieral som si to fastumgelom ani to nebolo ono.. bol som cca pred mesiacom pri chirurgovi ten mi povedal že je to tam slabšie a natiahnuté, a že to patrí na ortopédiu, momentalne som pracovne v nemecku a na Slovensko sa neviem dostať, prosím čo by ste mi odporučili robiť aby som sa z toho zranenia čo najskôr vyvliekol? som uplne zúfalý a veľmi si chcem zatrénovať aspoň tu v nemecku keď mám čas keďže doma sa mi nedá, 5 týždnov oddych, potom jeden tréning a natiahnem si to :/ prosím pomôžte mi..