Červená vyrážka na jazyku

Horalky

Ahojte prosím niekto mi pomôže mam problém červený jazyk ako popálení aniečo mam Vyrážky uz tri dni a neviem co mam robiť skúšala som cukor kocka a nič nepomôže prosím niekto mi da radu napíšte nám ďakujem vopred

Totalanonym

:) Tak nakoniec je to obyčajná afta a nedostatok vitamínu, hlavne B, už som si kúpil imunoglukan, beta karoten a aj probiotiká na odporúčanie doktora, povlak už mizne cítim sa o hodne silnejší, ešte pôjdem na vyšetrenie krvi na imunitu a málokrvnosť, no je nepravdepodobne že by som s niečim takým mal problém nebol som už zopár rokov chori takže imunitu zase zlu mať nemôžem...

Totalanonym

Uplne v vpredu hneď pri zuboch sa mi zdať že sa mi vyhadzujú akoby miniaturne červene bodky neviem či si to už iba vsugeruvavam alebo čo, dufam že to nebude nič važne zajtra idem k doktorovi.

L.Borgia

biely povlak na jazyku je zväčša sprievodným javom prechladnutia, ale tú červenú vyrážku neviem identifikovať ...

liliFuk

a hypermangan by ti mal taktiez to miesto preliecit ..... ja som to mala ako dieta a viem ,ze mi ten roztok pomohol

Totalanonym

No mate pravdu tiež ma to napadlo, mávam často afty v ústach a tak b-complex som kedysi užíval ako decko som býval chori užíval som imunoglukan ale teraz som nebol asi 4 roky vôbec chorý na šťastie, určite skúsim zájdem si asi aj k doktorovi, keď pre nič tak sa aspoň ulejem zo strednej...

lautida

Ak mas povlak ktory sa opakuje je to plesnova infekcia.kup si mycomax tabl a uzi ju.Daju ti v lekarni nepotrebujes recept.

Totalanonym

Ten povlak ide dole len velmi často no mam pocit že keby som sa ho zbavil aj uplne tak že ta vyražka stale bude vidno ma silenjšiu farbu...