Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť nohy

Príspevok v téme: Bolesť nohy
Elanor44

Mám 22 rokov, a už 2 mesiace ma bolí noha. Začala ma bolieť potom, ako ma uhryzol neznámy hmyz, brala som antibiotiká, apichli mi na odpuchnutie aj injekciu, kedže dithiaden nepomohol. Keď ma začala bolieť noha, šla som k neurologovi, ktorý tvrdí, že je to od chrbtice. Pichol mi obstrek, ktorý mi nepomohol! Objednal ma k fyzioterapeutke, vybrala som procedury ktore trvali tyzden. Noha zacala boliet opeť. Na radu známych som bola u praktickej lekárky a vyžiadala som si odber krvi ( či nemám v nohe zápal).. tá to všaK ODMIETLA.Postupujú lekári správne?? Ja mám pocit, že pred nimi vyzerám ako koza, čo si vymýšľa, a nič jej nieje. Ale mňa naozaj bolí noha- nemožem kľaknúť, zohnúť sa, ani sa poriadne obliecť , pociťujem aj trpnutie. ČO TO MOžE BYť, a čo mám robiť? Lekárka urobila správne, ak mi odmietla povoliť odbe krvi? Prosím poraďte mi:(

Elanor44

Ďakujem za radu, aj ja som si myslela, že je to hlúposť, tak neviem,možno to bude z chrbtice, ale na druhej strane je veľká nahoda aj to, že ma bolí noha presne tam, kde ma vtedy uštipol ten hmyz, aj presne odvtedy.

lilyiankaa

ja ti v tvojom probléme nepomôžem, ale vyjadrím sa len k tej lekárke ..podľa mňa neurobila dobre, že ti odmietla zobrať krv na odber ... ja mám lekárku, za kt. keď prídem a niečo sa mi nezdá, hneď mi robí všelijaké vyšetrenia ... takže tento jej prístup sa mi nepáči

jarny kvet

ak si nemala v poslednych 2 rokoch robeny odber krvi, tak jej normalne povedz, ze mas na to zo zakona narok. ak si aj bola ale ziadas teraz a nechce ti spravit ani z tohto dovodu, zober kartu a chod inde. este si mozes dat ist aj do nejakej sukromnej nemocnice na interne dat spravit rozbor, ale neviem kolko to stoji, musis pohladat cenniky