Urazka liecitela co s tym?

Príspevok v téme: Urazka liecitela co s tym?
kutik

ja viem ze je tu tema o pani albertovej ale nechcela som to davat tam lebo by to bol len jeden prispevok a ten by zapadol prachom. a ludia necitaju prispevky inych takze by mi nikto neporadil. a ja potrebujem radu od ludi, ktory ju dobre poznaju.
o co teda ide: pred rokom som sa k nej chcela objednat na vysetrenie a napisala som jej za sebou dva maily a cakala som ze mi da nejaky termin. ale ked to trvalo dva tyzdne a nic som od nej nedostala ziadnu odpoved tak som sa nastvala a napisala som jej dost drzy mail. ze je neseriozna a ze ignoruje ludi a ze jej zelam aby sa k nej uz nikto nehlasil aby videla ake to je ked ju budu ludia ignorovat. bolo toho aj viac lebo som bola uplne v koncoch zdravotne aj psichicky. takze som jej tam vlastne aj dost vynadala. mam ten mail ale bolo by mi trapne to sem kopirovat. na to mi potom asi o tyzden prisla odpoved ze lutuje ale ze mala uraz a nebola v praci. ale to ma uz vtedy nezaujimalo lebo som si nasla ineho lekara ktory sa venuje aj liecitelstvu. len bohuzial chodim k nemu uz rok a ziadne zlepsenie nepozorujem. okrem toho som si vsimla ze ma na mna minimum casu. vzdy ked pridem na kontrolu vlastne sa ziadna kontrola nedeje len mi da lieky za ktore zaplatim a este dvadsat eur za tu kontrolu, ktoru mi ani nerobi. som tam vseho vsudy asi 5 minut a uz na mna pozera ze co este chcem. on je aj obvodny lekar a ma aj normalnych pacientov takze ma stale plnu ambulanciu. vcera som zase bola pre lieky a uz som mu aj dost netrpezlivo povedala ze to trva uz rok a ani najmensi vysledok tej liecby nevidim. a on mi na to povedal ze neni carodejnik. tak som sa nastvala a rozmyslam ze uz k nemu viac nepojdem.
chcela by som to znova skusit u pani albertovej len ked si na to spomeniem ako som jej vynadala tak mi az stahuje zaludok. neviem si predstavit co by som jej mala napisat preco teraz odrazu zase chcem ist k nej. ale velmi by som chcela. tu o nej ludia dost pisu ze je priatelska a tak tak sa chcem spytat ci si myslite ze sa mohla na mna urazit a ci by som to mohla znova skusit jej napisat o termin. a co jej mam povedat, preco som jej poslala taky blby mail. prosim poradte iba ti ktory ju naozaj poznate. ja som sa s nou zatial este nikdy nestretla len som o nej vela pocula. ale ani nepoznam nikoho kto k nej chodil preto to pisem sem.

TheLord

Je troška problém, že tú mailovú adresu na sekretárku nemajú na stránke. Pre ľudí by to bolo jednoduchšie. Ak tam budeš písať tak spomeň aj tento nedostatok.

TheLord

Asi nie. Myslím že treba sekretárke na alternamedica02@gmail.com. Ale istý si nie som. Na tento mail som sa ale ja vždy k odpovedi dopracoval.

salon

Inac ja som pisala prvy krat pani Albertovej v juli 2012 a dodnes neodpovedala,chcela som surne pomoc pre moju mamu a nic. Este som to raz skusila v auguste 2012 a stale nic. Tak ma napada,ci som to poslala na spravnu adresu?
alternamedica@hotmail.com

TheLord

Sweeet, súhlasím s tebou, ešte by som dodal, že keby ľudia z tohto fóra tie jej vedomosti mali, dávno by to poriadne speňažili. Tým chcem povedať že tej nezištnosti medzi nami neni až tak veľa ako si myslíš.

Sweeeet

kutik aspoň že si nenapísala pod iným menom. To mi pripadalo ako riadne trápne.
Ovecka, dobrých ľudí na svete nie je zas až tak málo. To si nemyslím že je ten hlavný dôvod prečo ľudia za Albertovou chodia. Aj keď beriem, že je obetavá, to fakt je. Skutočná príčina je ale podľa mňa jej vzdelanosť. Neviem kto ju tu kedy zaradil medzi liečiteľov, je to akademicky vzdelaná žena s obrovskými vedomosťami. To treba zažiť ten príval informácií. Až potom vidíš keď sa s nou naozaj stretneš koľko toho vie. A všetko to nezištne dáva ďalej. Len fakt škoda, že má tak málo času. Neviem či momentálne vôbec pracuje, tuším ani nie.
Takýchto ľudí je na svete málo a vždy budú prekážať takým, čo im nesiahajú ani po členky. Preto aj tie kritické poznámky od tých čo ju ani nevideli. A preto my čo ju poznáme máme potrebu ju brániť. Nie je žiadna modla ale človek ktorý si zasluhuje úctu.

kutik

tak len aby ste vedeli ako som dopadla. niekto mi tu radil ze mam napisat pod cudzim menom ale to mi pripadalo blbe. tak som napisala normalne mail pod svojim menom ale pre istotu som si vitvorila novu mailovu adresu. dnes mi odpisala sekretarka pani albertovej ze mi posle do troch dni termin. tak verim ze bude vsetko v poriadku. ja som potom nad tym rozmislala a tiez ma napadlo ze si to pani albertova urcite nebude pamatat. takze jej to radsej ani nebudem hovorit. co sa stalo uz sa stalo a na buduce si dam pozor. dakujem za vase rady.

zlaza

Ovecka uz je tu tolko o albertovej popisaneho ze by si mohol vediet, ze je to VYSTUDOVANA PSYCHOLOGICKA. ale robi aj do alternativnej liecby. ale tu psychologiu vystudovala. to je jej hlavna profesia. oficialna ako sa hovori. a ze ju beru ako nejaku modlu sa necuduj ked clovek lieta od lekara k lekarovi a nic nepomaha a potom sa ta niekto ujme a spravi pre teba vsetko co je v jeho silach a pomoze ti tak aj ty by si bol takemu cloveku vdacny a bral by si ho pri tych peripetiach ako nejaky zazrak z pralesa.