Hydroface - kto ho pozná?

Príspevok v téme: Hydroface - kto ho pozná?
MATA HARY

Ahojte, práve som si prečítala "úžasné" informácie o novom kréme na slovenskom trhu.... Sľubuje omladenie pokožky a vraj ako jediný funguje...
Nie som náchylná uveriť týmto reklamným sľubom, ale aj napriek tomu by ma zaujímalo, či náhodou niektorá z vás nezohnala v zahraničí tento krém a aké má s ním skúsenosti ......

Karenka

Sakra, je toto normalne? Objednala som mamicke hned dva baliky, zaplatila majland a ucinok? Ziadny!!!! Rozhodne nekupujte, je to ojeb!!!!!!!

Femina1

To ste vsetci taki jednoduchi a hlupi, ze neviete rozpoznat jasny podvod na prvy pohlad?
Ak neviete, tak skuste citat, pisu o tom napriklad tu, ale aj na viacerych inych weboch: hoax.sk
Hydroface je PODVOD!

Damya

Kocky.
Sam nazov kremu napovie,aky je neskodny a neucinny.
Hydro = voda
Face= tvar
Cize neskodna mastna voda na tvar.
Investujme do inych kremov.

jaroslava 1111

Totálny podfuk ........ kto vie kam to reklamovať?........ Záruka vrátenia peňazí! Finta pre blbých , ktorí naletia a ja patrím medzi nich. Odosielateľ Hydroface LLc, Park Avenue 445 New York City........... To mám reklamovať na tejto adrese? Kto má skúsenosť s reklamáciou? Kde to reklamovať?

JASP

Hydroface krám totálny podfuk,nechala som sa oklamať a prišla som zbytočne o 54 eur.Môžu sa hanbiť v tomto štáte chudákov okrádať.Nikdy viac sa nedám oklamať reklamou na FB

jaja1-

Ja som si ho kúpila tiež. Žiaden zázrak sa síce nekonal, ale ani neublížil. Aj krémy z lekárne - napr. EUCERIN, VICHY nie sú najlacnejšie, v podstate tiež sľubujú zázraky, a výsledok je ten istý - akurát neobsahujú formulku, že ak krém nebude účinný, tak ho môžete vrátiť a budú vám vrátené peniaze.. Takže ja ho považujem za normálny krém, nič viac a nič menej.