Hydroface - kto ho pozná?

Príspevok v téme: Hydroface - kto ho pozná?
MATA HARY

Ahojte, práve som si prečítala "úžasné" informácie o novom kréme na slovenskom trhu.... Sľubuje omladenie pokožky a vraj ako jediný funguje...
Nie som náchylná uveriť týmto reklamným sľubom, ale aj napriek tomu by ma zaujímalo, či náhodou niektorá z vás nezohnala v zahraničí tento krém a aké má s ním skúsenosti ......

juliannka

Dobrý deň, chcem sa opytat ci hydroface a lefery je vlastne jeden a ten isty krem, alebo je medzi mi rozdiel, chcela som kupit mamke na Vianoce, kedze sa blizia, ale vela zleho som si precitala na ten krem Hydroface, a zase naopak vcear na Lefery vela dobych ohlasov, preto som zmatena a teraz neviem ci Lefery je naozaj dobry krem, alebo je to tiez toxicke a nebezpecne jeho pouzivanie??? Nechcem vyvolat u moje mamky ziadnu rakovinu ani ju nejako ohrozit na zdravy. Budem vdacna za kazdy uprimny a pravdivy ohlas. Dakujem pekne

lenny

Hydroface jsem si koupila a pri dukladnem cteni jsem zjistila, ze krome 4 parabenu obsahuje i rakovinotvornou latku dioxin pod krycim nazvem polysorbate!!Nekupujte prosim!

maja1234

Tento krem som vyskusala na vlastnej kozi a kedze slubuju v pripade nespokojnosti vratenie penazi, snazim sa, ale neviem sa dopracovat k dovozcovi na Slovensko. Ak smiem poradit, nekupujte tento vyrobok! Niekto sa na tom poriadne nabali a ani nevieme kto to je.

Lubenka18

Nechcem nejako propagovat tento krem,ale podla mna je vynikajuci, este som sa s lepsim kremom nestratla. Omladzuje, vyskusala som ho na vlastnej doslova kozi. Je vynikajuci. Mozno nefunguje na vsetky pleti, ale pre mna je zazrak. Nie som nejaka zosuverena starenka :O))) vrasok mam malo aj pri mojom veku 48 rokov, ale tento krem vyhladzuje plet a hlavne zdviha ochabnute kontury tvare. Necakajte vysledok do par dni, krem posobi pomalicky a behom mesiaca uz vidite prve vysledky a to staci len malicko votriet do tvare, krku a dekoltu. Ja mu davam za jedna!!!!!!!!!!!!!

Danča

Hydroface je totálny podvod. Vôbec nefunguje, je horší ako obyčajná indulona. Pred 4 mesiacmi som žiadala o vrátenie peňazí za tento krém a vôbec žiadna odozva. Takže nenaleťte na tento primitívny produkt.

Danča

Hydroface je totálny podvod. Vôbec nefunguje, je horší ako obyčajná indulona. Pred 4 mesiacmi som žiadala o vrátenie peňazí za tento krém a vôbec žiadna odozva. Takže nenaleťte na tento primitívny produkt.

vebe

Nic ine len reklama, vlastna skusenost. Netreba naletiet. Uplne obycajny krem, ziaden zazrak sa neudial a ani udiat nemohol