Nerastú mi prsia

Príspevok v téme: Nerastú mi prsia
elusqa

Ahoj,
Mám 14 rokov a moje prsia vôbec nie sú do (ani tej najmenšej) podprsenky. Mama ma upokojovala, že mi prsia dorastú časom, ale mám pochybnosti, pretože keď som sa na to pýtala babky tak mi povedala, že mama mala prsia už v trinástich dosť veľké. Prosím poraďte mi, čo by som mala jesť, ale nerada by som išla na zákrok, alebo užívala tabletky. :D Chápete chcem len prírodu.
Za vaše návrhy už teraz ďakujem. :D

Galapagos

teraz vazne ked ta to az tak trapi a si robis starosti preco si nevyhladas gynekologa? naco su lekari? ste poistene takze problem v tom nie je aby ste sli ku lekarovi a s nim to prebrali. ja mala tiez prsia male a moja mama ich ma velke, u kazdej rastu prsia inak. ked tvoja mama ma velke to neznamena ze aj ty ich budes mat...a vobec si este mlada nato aby si na taketo veci myslela a uz teraz zacala tvoje telo pchat s hormonmi aby si si neskor nemala vaznejsie problemy...

Andrea1980

Na rast prs pomaha estrogenova mast. Estrogen je prirodny hormon, ktory tvoje telo zrejme neprodukuje v dostatocnom mnozstve. Ak sa chces o niecom poradit, napis mi mail.

LMarika

Jednej mojej kamaratke prsia nenarastli nikdy, dnes je uz po tridsiatke a nema tam naozaj nic, tak si vypchava a silikony nechce, hanbi sa chodit po doktoroch, nikdy u ziadneho nebola a ani chlapa a sex nikdy nemala a ani nechce, hanbi sa za svoje telo. Navstiv endokrinologa, moze ti predpisat horomn, z ktoreho prsia narastu, ak ti pri vysetreni zisti jeho nedostatok. V takom pripade budes mat do roka vacsie ako tvoja najceckatejsia spoluziacka, uvidis:) Jedna moja znama do 17-tich rokov prsia namala ziadne, potom zasle k endokrinologovi a ten jej pomohol a ako 18-rocka patrila uz, co sa prs tyka, medzi najkrajsie zeny na celom kupalisku.

nellssik

Mne zacali rast az niekedy v 11 dnes mam 14 a mam nieco mezdi 2-3 Moja mamka a Ani jedna babka ich velke nemali takze v mojom pripade je to len o jedeni nie som veľmi tucna mam 174 cm a 60 Kg mala som spoluziacku kt. prsia zacali rast az v deviatom rocniku ako jej materi :D

Mentorka

Ahoj:) Neviem, ci ti to nejak pomoze, ale mala som podobny problem a az do devatnastich som prsia nemala. Pre mna bolo jedinym riesenim ist na plasticku operaciu prs. Snad ty nebudes mat rovnaky osud.

Nikitaa

Mám 12 a prsia mám celkom velké.Dnes som sa zobudila a keď som sa prezliekala tak pozerám do zrkadla a zdá sa mi že mi zase narástli :D Takže iba čakaj a určite ti narastú :)

sgra

Ja mam 13 a prsia vobec nemam chcela by som sa spytat ked som uz mala menzes tak mi este narastu prsia?No ja a moja mama sa bojime ze mi prsia nenarastu.Poradite mi prosim?

úäô

ahojte mam 12 rokov a chcela by som vediet ze ked nemam ziadne prsia mozem mat menzes lebo niektore baby co tu pisali tak ho dostali aj ked nemali ziadne prsia

ropny zdroj

dievcatka, prsia vraj rastu i od rucneho hackania halusiek, fakt odskusajte
som si isty, ze budete v 20ke spokojne ;)