Neznašam svojich spolužiakov

Príspevok v téme: Neznašam svojich spolužiakov
lucky321

No hmm kde začat .......tento rok som nastupila na gymnázium....do prvého ročnika hned ako som tam prišla som chcela preč a tak sa aj stalo .....odišla som na obchodnu akakdemiu....lenže na obchodke bola velmi slaba vyučba tak som bola nutena sa vrátiť.........teras som tam na gymnázium......učenie mi problemy nerobí.........ale ja to tam doslova neznášam .........ked si na to spomeniem chce sa mi plakat.......neznašam svojich spolužiakov všeci do radu su retardovaný..nie že ja by som bola naj na svete ale hanto ja fakt nechapem.......najradšej by som každemu povedala čo si o nom myslim ......a šla do riti.....nemam šancu to tam zvladnut 4 roky....v živote som nemala depresie ani nič podobne........ale ta škola je na mna skratka moc....absolutne neviem čo dalej ......este chvilu a zosypem sa

big boar

lucky321

prídavne meno v pluráli N, sa píše s mäkkým -ííí-

retardovanÍ spolužiaci

ak o niekom tvrdíš, že je retardovaný, tak aspoň pravopis by si mohla vedieť

myslimsi

prvu chybu co robis je ze podcenujes ostatnych. mozno si to iste myslia oni o tebe co ty o nich. neber seba tak vazne, aj ti druhi maju nejaku hodnotu.

Lucy.S

A čo keď je chyba v tebe?
hľadáš chyby na ľuďoch ktorých ani nepoznáš... ani si im nedala šancu aby ste sa spoznali..čo ste spolu od septembra a ty chceš hovoriť čo si o nich myslíš?...
Nie si trošku rozmaznaná?
trošku sebakritiky a pokory do života a potom druhých hodnoť...

bubu_radka

ahoj lucky,
ja mam uz gympel davno za sebou, ale mala som presne taky problem v prvom rocniku ako ty....vobec som sa nevedela zaradit, nikto z tych ludi mi nebol sympaticky...v druhom rocniku nam pridali jednu babu a s tou jedinou som sa super skamaratila...doteraz nechodim na stretavky z gympla, nic mi ani teraz ti ludia nehovoria. Pokial si tam nenajdes aspon jednu blizku dusu, z tvojej triedy alebo nejakej vedlajsej, bude to tazko, jedine ze by si si vystacila s nejakou kamoskou mimo gympla. Niekedy sa tie vztahy aj pomenia a moze sa to o rok dva zmenit,aj ty sa mozes zmenit, ale aj nemusi, hlavne sa nenut ma rada niekoho nasilu, to si narobis akurat problemy. Ale rozhodnutie ci tam ostanes alebo nie je na tebe, ak sa to nejako nezmeni, mozno stoji za to skusit iny gympel, ak by si sa tam mala velmi trapit.
Este mozno by stalo za zvazenie, ci sa nestalo a nezmenilo nieco v tebe, a co vlastne ti vadi na tych ludoch....niekedy je to tazko posudit kde je problem....alebo ked chces mi napis konkretne na mail a mozme to rozobrat blizsie, dost sa zaujimam o psychoterpiu a medziludske problemy, takze nieco k tomu by som vedela...drz sa:)

tata1701

Ja som si na škole našla len jednu priateľku. Nik iný ma nezaujímal a ani ja ich. Ale s touto priateľkou sme mali také silné puto, že sme kamarátkami doteraz.

Nemusíš mať rada všetkých skús si nájsť jedného možno aj viac kamarátiek/tov a skús sa školou preniesť s nou. Bude to pre teba ľahšie