Cítim sa spomalená a hlúpa

Príspevok v téme: Cítim sa spomalená a hlúpa
macicka2

Mám pocit, že mi stále niečo uteká v živote, že niečo je vo mne viac ako sa všetci vidia ako sa prezentujem, ale stále neviem ako sa presadiť. Chýba mi sebavedomie. Občas sa mi zdá, že všetci majú nejaký plán ako žiť tento život, lebo všetci sa snažia niečo dosianuť majú svoje ciele a ja nič. Teda ceile by som mala, ale hneď ma odradia názory iných a potom ako tak uvažujem, zistím, žd vlastne majú pravdu. V škole sa mi vôbec nedarí, všade ma pokladajú za tupučkú a veľmi ma to trápi, uvedomujem si to, cítim sa taá spomalená. Ako sa mám zmeniť? Prečo som taká spomalená ? Neexistujú aj nejaké lieky? Vďaka

pep

skús zájsť za dobrým psychológom, ten by ti mohol pomôcť zistiť, kde je pes zakopaný a iste ti pomôže aj so sebavedomím :) neboj sa, všetko sa časom zlepší, držím ti palce

luciano

Asi si introvertka. To, že nemáš ciele, nech ťa netrápi. Proste to akceptuj. Život sám ti bude aranžovať situácie a úlohy, ktoré budeš musieť riešiť a plniť. V nich nájdeš zmysel bytia. Človek v živote nemusí byť aktívny, aby prežil život naplnený a zmysluplný. Útechu v liekoch nehľadaj. Lieky na život neexistujú. Avšak dôležitá je správna výživa, možno by ti na spomalený životný tonus pomohli výživové doplnky, ako napríklad MACA, alebo si skús doplniť vitamíny komplexu B. Tie dodávajú energiu a vitalitu.