Jeho ex na mňa zazerá

Príspevok v téme: Jeho ex na mňa zazerá
kvetinka11

Kedykoľvek idem po ulici tak zazerá a obzerá si ma od hlavy po päty. Neviem, kde má problém, asi so sebavedomím, inak si to nedokážem vysvetliť.Je mi to nepríjemné a otravuje ma to tak sa priateľ rozhodol, že jej napíše. Asi takým štýlom, nech sa uvedomí. Neviem, či to je dobrý nápad.Čo si myslíte o tom? Nejaké skúsenosti?

Žužova

Preboha Kvetina teba mat vo svojom okolí no asi by som sa odstahovala... utočíš a uražaš tu každého kto ti poradí inak ako by si si priala... ach až mi stupol tlak ked si čítam tvojecké povýšene prispevky.. fuj,život s tebopu musí byt strašný ,chudák tvoj chalan

kvetinka11

Laara zájdi za psychologičkou u vás v meste, máš pomýlené názory na svet.. :)Podľa teba každý kto sa chce ohradiť a chrániť pred psycho ľuďmi je úbožiak? Ach jaj dievča máš vážny problém.. A pre tvoju informáciu, sem sa píše aby človek videl názor 3 osoby, ale to ty nechápeš, príliš komplikované pre tvoje myslenie:)

kvetinka11

ďakujem vám, určite to urobím takto. priateľovi vyhovorím, aby jej písal, ona za to naozaj nestojí. no a čo sa týka jej, tak sa na ňu usmejem a keď tak ešte pokrútim hlavou a idem ďalej. nech si robí čo chce. ja jej dám najavo, že je to úbohé a bodka:)

Laara

z komara somara robis jedine ty..lebo toto nie su skutocne problemy :)trpis zjavnym komplexom z byvalky tvojho priatela, lebo sa zrejme citis ohrozena? ona je mozno krajsia neviem, co ta zerie..lebo normalny, vyrovnany clovek s psychickou pohodou nad niecim takymto len mavne rukou..a clovek, ktory si da tu namahu zakladat temy kvoli tomu, ze sa na neho niekto zle pozera, by mal v prvom rade pouvazovat sam nad sebou..

kvetinka11

Moja ty sa tu točíš dokola a zamotávaš do svojich výrokov.:) Si ako malé dieťa, ktoré okolo seba kope a snaží sa strhnúť pozornosť davu. Tebe by som neodporučila návštevu psychológa, ale psychiatra:) Máš problém s akceptovaním iného človeka ako osobnosti a nevieš mu to dať slušne najavo, len sa zbytočne pokúšaš dotyčného uraziť a ponížiť a pritom zhadzuješ samu seba. Ak sa takto správaš aj k tomu svojmu tak dúfam, že to skoro pochopí a utečie kade ľahšie. Have a lovely day:))

lilyiankaa

prípadne ak zase pôjde okolo teba a bude zazerať, tak sa usmej na ňu a choď ďalej ..a možno potom prestane ...

lilyiankaa

nečítala som príspevky podo mnou, ta odpoviem len na tvoj hlavný ...určite nech jej tvoj priateľ nič nepíše, prečo by aj mal? mne by to prišlo trápne a byť ja tá jeho ex, asi ho vysmejem, či mu nehrmoce .. možno sa len tebe zdá, že po tebe nejak zazerá, možno máš voči nej veľké antipatie a preto si to nahováraš (aj keĎ nevravím, že to tak je, MOŽNO!!) tým, že by jej povedal, že haloo uvedom sa a nečum po mojej priateľke by teda s tým veľa nespravil .. ja si myslím, že ju to časom prejde, aj keď áno, tusím si niekde spomínala, že to trvá už vyše roka ... možno je to nevyzretá osobnosť, možno si to ani ona sama neuvedomuje, možno tak normálne pozerá po ľuďoch, ktovie ... takže riešenie, nepísať, neriešiť, ju to prejde