Psychika alebo?

Príspevok v téme: Psychika alebo?
peter3333

Zdravím všetkých , mám 19 rokov moje problemy začali v roku 2011(september) začalo to stálou únavou čím dalej sa to zhoršovalo mal som problemy aj zo žalúdkom tak som začal chodiť gastroenterologovi bol som aj na hadicu aj na kolonoskopiu nič mi nezistili tak som sa vykašlal nato bolo to niekedy cez zimu ale už v roku unáva stale neprestávala plus začal som mať aj strach čo mi je tým začali aj psychické problemy , začal som znova chodiť po doktoroch už mi nechutilo aj jesť tak som ich poprosil aby ma dali do nemocnice lebo doktorka mi vravela že simulujem , tak začiatkom roku 2013 ma dali do nemocnice a robili všetky možné testy , začali aj bolesti hlavy ale ct mi nespravili , po všetkých testoch mi zistili že mám boleriozu , infektologička mi nasadila antibiotika na tri týždne po nich mi trocha bolo lepšie len únava stále neprechádzala , infektologička to uzavrela že to mám vyliečené len ja sa tak necítim , s bolestami hlavy ma dali aj neurologičke tam mi zistili tetaniu nato beriem magnesium ale nejako neverím žeby mi to pomáhalo , momentálne sa mi pridali príznaky aké som nemal zášklby končatín mám aj zmeny osobnosti depresie neviem čo mi je cítim sa čoraz horšie a unavenejšie , Prosím o radu dakujem

peter3333

ešte som zabudol dopísať že ma hocikde na tele pichá(aj hlava) a občas take mravčanie na končekmy prstov , poslednú dobu som fakt zle natom už neviem ani kto som ... snažím sa nato nemyslieť ale nepomáha to , dnes idem neurologičke tak ju poprosím aby ma dala na MRI alebo CT

aké máte na mysli paraziti?

vitamíny by som skúsil , ale nie drahé lebo nežijem v dosť dobrých finačných pomeroch

Ďakujem za rady

jedulka

... myslím si,že když se cítíš tak unavený a měl si boreliózu,pak tetánii máš "jen" unavenej centrální nervovej systém.Už jsem pochodila po psychiatrii a z kde čím co opravdu mám a jen do mě prali AD.To pomáhá při následcích ale neřeší příčinu.Dala jsem se na vitamíny.Velmi kvalitní.Po třech měsících užívání vitamínů,jsem velmi svěží,vrací se mi energie do života a světe div se i deprese a agorafobie zmizela jako mávnutím proutkem.A to mám na tohle ID!Doktoři mi nevěří,ale aspoň mi do toho nekecaj a dají mi co chci. Abych až tolik neplatila za kvalitní vitamíny, tak některé jsou například na lékařský předpis.Zkus si nechat předepsat Milgammu N v injekcích, ve větších objemové dávce.Štípe potvora,ale dělá zázraky.
Vitamíny kupuji od firmy solgar.cz ,lepší jsem nenašla.Jsou velmi drahé,ale zase velmi kvalitní.Vyhazovat peníze oknem i když mnohem za mnohem levnější vitamíny a minerály v lékárně je mrháním peněz.V těhle vitamínech z lékárny je tak 6-8% vitamínu, zbytek ti ještě škodí ... škoda mluvit.