Preventívka - moja zubárka, trhanie - iný zubár

lilyiankaa

tak sa hlásim :) preventívka prebehla úplne v pohode, ten zub (ktorý si chcem dať vytrhnúť)mi "zavložkovala"a takisto povedala, že je len na mne, či si ho dám vytrhnúť, že ona ma nútiť nebude, že zub je mŕtvy, ale aby sa mi nezapálil, bolo by vhodnejšie ho vybrať ...o mesiac som k nej teda objednaná na trhanie .. všetko mi pekne trpezlivo vysvetlila, že ako mi ho bude trhať a upokojila ma, že sa nemám ničoho báť, povedala mi cenu a ja som šla spokojná domov :) tak uvidím ako to prežijem o mesiac

0vecka

Cojaviem ja som bol uz u viacerych zubarov na SK a nikdy som si nebral kartu. A tiez mi nikdy nikto nic nenaznacil ze osm bol u niekoho. Par krat som im aj povedal ze toto robil kolega ze ako to vyzera a podobne.

lilyiankaa

lenže u nás je to s týmito súkromníkmi tak, že oni urobia zákrok, ktorý potrebuješ, ale majú "svojich" ľudí a do evidencie už iných nezoberú .... preto vravím, že u nás nájsť zubára je hrozný problém, bola som rada, že som sa pred rokmi dostala k tejto svojej aj ked k nej už z pohľadu obvodu nepatrím, ale nechala si ma ... urobím to tak, že uvidím aká ochotná bude mni odpovedať zajtra na otázkyk ..lebo mám ich viacero

lautida

Na preventivku ku nej nechod zajdi za tym zubarom ci ta vezme do evidencie,nech ti on da papier ktory jej odnesies a na zaklade neho ti da vypis s karty alebo nie a ukoncite vztah.A preventivku ti spravi uz novy zubar na rok 2014.Predpokladam ze ta tvoja zubna bude musiet mat vedenu u seba do 31.12.2013.Chod sa poradit za tym dobrym zubarom.

lilyiankaa

aj to ma napadlo, že keď si k nemu chcem dať robiť zuby, či by nebolo vhodné si k nemu už rovno kartu dať .... lebo už teda by som si u neho dala urobiť aj biele plomby, keďže moja zubárka hrozne ospevovala tieto hnusné tmavé a ja ich nechcem ... a radšej si dám urobiť zuby človeku, ktorý na mňa bude mať čas, ako zubárke, ktorá nie je ochotná mi odpovedať na otázky ... uvidím, zajtra idem na preventívku a ak mi zase neodpovie na otázku, tak je rozhodnuté ..... len neviem ako je to s týmito súkromníkmi, či ešte berú, lebo u nás je veľký problém si zubára zohnať

lilyiankaa

myslím, že to bude komplikované trhanie a na to je u nás jeden skvelý súkromník ..aj môjmu priateľovi trhal osmičky, keď jeho zubárka povedala, že to asi nezvládne ... tak preto chcem ísť k nemu .... neviem sa rozhodnúť či si to nechať u mojej alebo ísť k súkromníkovi ..pretože sa mi už raz stalo, že som sa je čosi pýtala ohľadom zubu a jej odpoveď bola, že ma to nemusí zaujímať ..čo ma teda nahnevalo, keďže ide o môj chrup a informovať ma mohla ... a myslím, že súkromník si na mňa nájde dostatok času a aj priestor na vysvetlenie

lautida

To zavisi od povahy cloveka ako zareaguje a preco vlastne nejdes ku svojej trhat zub?A nevyradi ta nakolko si si u nej dala robit preventivku a je zaviazana ti poskytovat zdravotnu starostlivost na rok.