Rodičia neznášajú môjho priateľa

Príspevok v téme: Rodičia neznášajú môjho priateľa
tata1701

Ahojte mám 21 rokov a môj problém spočíva v tom, že rodičia neznášajú môjho priateľa pretože je odo mňa o 5 cm nižší. Ja viem, že je to možno komické a mnoho ľudí sa nám smejú ale sme spolu už 2,5 roka a zvykli sme si na to lebo si skvele rozumieme. Ale nenávisť zo strany mojich rodičov ma strašne ubíja pretože šomrú už aj keď idem s ním von, nikdy som u neho nemohla prespať ani on u mňa nikde nemôžme isť na noc. Mám pocit, že moja mamina my chce vybrať frajera sama, kamaráta ktorý sa jej pozdáva volá "zaťko" a mne je to trápne. Už ku mne priateľ ani nechodieva lebo moji rodičia boli stále zdutý a jeho to mrzelo. Čo mám robiť, mám pocit, že som zrelá na psychiatriu, už som s toho zúfala

tata1701

Verte či nie je to pravda áno proste mi povedali, že sa nikdy nezmieria s tým, že je odo mňa nižší. Už sme zvažovali aj spoločné bývanie ale nakoľko ja študujem nedokázali by sme to utiahnuť lebo síce pracujem, ale môj plat je skôr postačujúci len na pokrytie základných potrieb ako cestovné, strava a pod. a lilyiankaa vzťah je o niečom inom ako len o tom vycapiť to na Fb

lilyiankaa

a keď ti to vadí, tak veď ste dospelí a môžete ísť spolu bývať nie.. alebo rodičom vysvetli, že sa ti nepáči, z akej príčiny ho "nenávidia" a že ty si s ním šťastná a tak ... a že sa vám smejú a čo ťa po nich ..chodíš s nimi alebo s "priateľom" (ktorého neviem či naozaj máš)

lilyiankaa

proste tomuto príspevku neverím ... je to kravina ..a keď už tu svieti na červeno tak som skúsila :) veď kukni aj ty :D

lilyiankaa

a ak máš priateľa dva a pol roka, ako je možné, že na FB máš napísané nezadaná? priateľovi to nevadí?

lilyiankaa

no tak tomuto neuverím ani keby čo bolo ..pretože neverím tomu, že máš tak blbých rodičov, že by im vadil priateľov vzrast .. nie je za tým niečo iné??? a to ti ako povedali, že my ho nemáme radi, lebo je malý?? :D