Lesklá pleť

Príspevok v téme: Lesklá pleť
pletulida

Strašne sa mi mastí pleť a potom sa hrozne lesknem, inak mám pleť zmiešanú. Stačí hodinka aby som sa leskla , keby to bolo len trošku ale je to hrozné. Hanbím sa keď sa na mňa ľudia pozerajú na slnku, alebo ešte horšie ak ma niekto zachytí na fotke s bleskom.
Mám strašne rozšírené póry a jazvyčky a sem tam akné. Poraďte ako to prekryť nejaký dobrý podkladový krém alebo púder či makeup.

lautida

Ano krem glyko a,to je ta ista kyselina ktoru obsahuje aj chem peeling len nizsia koncentracia.Je to takzvana predpripava na chem peel ma sa pouzivat 2tyzdne pred peelingom aby si plet navykla na kyselinu.Ale samozrejme ho mozes pouzivat aj dlhodobo i ked vraj ma byt potom pauza.A samozrejme v lete ak je slniecko sa neodporuca pouzivat a ani solarium hrozi pigmentacia.

pletulida

Ved ta kyselina glykolova to nieje niečo také ako chem. peeling ? Znie to zaujimavo mozno by mi to pomohlo na zjemnenie pleti totiz je taka všelijaka hrbolata dierovana flakata :(

lautida

Glyko a,kyselina glykolova 12%,po naneseni trosku stipka potom v pohode.Pouzivam 14dni a mozem povedat ze na akne a problematicku plet super pomaha,plet mam jemnejsiu ak sa aj robila vyrazka krem ju spalil takze nemala sancu sa zapalit.Prve 5 dni sa mi robili supinky ale to tak ma byt netreba sa bat makeup to prekryl dalo sa nic strasne.

lautida

Ja ta uplne chapem.Tiez dam si makeup prepudrujem a do pol hod som mastna.Kozmetiku som vyskusala rozne znacky nic nepomaha aj vitaminy beriem.Volakedy som brala ha a vtedy sa mi menej mastila aj vlasy ale nikdy to nebolo super.Preto ja
idem skusit chem peeling vela som o nom pocula vraj pomoze na dlhsie obdobie.

pletulida

ten glyko ti pomáha ? ja som rozmýšľala nad chemickým peelingom alebo nad laserom alebo niečo podobné ale potrebovala by som na to vedieť nejaké názory a skúsenosti. Mám rozšírené póry jemné jazvyčky drobné vyrážky na čele a celé to vyzerá tak nečisto ani makeup to nezakryje :( hanbím sa ľuďom pozerať do očí aby na mňa nepozerali

pletulida

Nevravím, že očakávam zázraky len som chcela to zmierniť. je to hrozne ked idete na nejaku oslavu a kzadych 20 minut si potrebujete prepudrovat nos:(

lautida

Tak mastna plet a rozsirene pory to je genetika stym nic neurobis.Aj ja s tym bojujem dennodenne.Momentalne pouzivam kazdy vecer krem glyko a,a chystam sa na chemicky peeling vraj to pomoze tak uvidim.