gynekolog nevie(nechce) pomoct?!

Príspevok v téme: gynekolog nevie(nechce) pomoct?!
jamesko

mam problem a gynekolog mi povedal ze mne pomoct nevie!!!
uz 4 mesiace mam biely vytok,ktory niekedy mierne zapacha.gynekolog mi dal najskor nejake cipky a ze od partnera to mat nemozem.ked to nepreslo dal mi antibiotika a krem(svrbenie a palenie preslo,ale vytok neprestal),potom znova cipky.ked mi chcel zobrat vyter z krcka maternice,tak povedal,ze nemoze,lebo je tam toho vytoku vela,ale ze to nevadi,ze to bude navine partner,ale ze ja som v poriadku.tak ma poslal domov s tym ze vidi ze je toho vytoku vela,ale ze mi nevie pomoct.ze sama pridem na to z coho to mam.je to normalne?partnerovi dali na preliecenie sumamed,ale ze on je tiez v poriadku.co mam robit?mam verit,ze ten vytok nic neznamena a je to v poriadku?prosim poradte mi.

DCH

Gynekologické výtoky sú veľmi dobre riešiteľné informačnou medicínou. Za výsledok sa viem dokonca zaručiť. Mám kanceláriu v Žiline. Môžete mi zavolať na 0903 545 905.

fraisee

lyndynett nemam este ani mesiac, ale ziadne vedlajsie ucinky nemam, ale to je este priskoro hovorit. problemy s pletou som nikdy nemala, takze o tom moc neviem hovorit.a ci som pribrala? nie, ja cvicim kazdy den, takze - nepribrala som.

jamesko

tak to mas naozaj stastie ze si natrafila na takeho.mne moj tiez odpovedal na vsetko co som sa spytala a preto som to neriesila.ale ked som tam isla 4 krat s tym istym problemom,zistila som,ze si vlastne sam protireci a na tu istu otazku mi odpovedal stale inak aj ked okolnosti boli tie iste.tak to ma znepokojuje.to asi som taka zdrava aku ma on naladu:-)

pupu

Je to fakt nanic ked nemate doktora,ktoremu mozte doverovat.Ja takeho nastastie mam.Mozem sa ho opytat na cokolvek.Aj ked sa pri niektorych otazkach trosku pousmeje, ale vzdy mi odpovie.Vraj kto iny,by mi mal odpovedat ak nie on.Je fakt dobry.A je to MUDR.Krajnak zo SNV.

jamesko

no vidim ze nas "neveriacich" je viac a asi pravom.vsade sa pise ze lepsia je prevencia a mame chodit na prehliadky ak nas nieco trapi,lebo lepsie je skor ako neskor a vysledok?odchadzame od doktorov znechutene s pocitom ze sme vsetci taki mali hypochondri.a potom sa vecer v spravach dozvedame,ze doktor sice pochybil,ale pomylit sa moze kazdy.tak s takymto pristupom doktorov bude tych omylov stale viac.
moja mamina mala uz vyse 45 rokov ked sa chcela objednat na mamografiu,lebo v rodine je nabeh na rakovinu.a odpoved-ze to vysetrenie nepotrebuje.tak pre koho su tie vsetky reklamy?

fraisee

no ja som bola tiez minule zarazena postupom mojej doktorky. ja moc doktorom neverim, len zriedkakedy clovek natrafi na poriadneho doktora, co to nerobi len pre peniaze, ale ze mu skutocne zalezi na pacientoch. ja som minule prisla za gynekologickou s bolestou v prsniku a ona mi povedala ze vysetrenie robila v septembri a vse bolo v poriadku (z toho u nej logicky vyplyva ze to je v poriadku aj teraz v maji) a poslala ma prec. potrebovala som este vtedy zmenit antikoncepciu- mala som jeanine, ale vobec mi nepomahala, krvacanie moc neskratila a bolest bola stale, tak zacala ist na mna s tym, ze jeanine je najkvalitnejsia antikoncepcia(cize podla nej sadne kazdemu)a ze co ine mi ma predpisat. nakoniec mi dala lyndynett. ale mienku som si o nej urobila svoju, viac jej neverim.

jamesko

no myslim ze sme nasli kamen urazu...a potom ma clovek doverovat doktorom.nechcem ziadneho doktora urazit,lebo bez nich by tu mnohi uz neboli,ale niekedy sa mozu mylit.a horsie je ked si to nechcu pripustit ale z nas sa potom snazia urobit blbych.
toto je moj druhy gynekolog.prvu gynekologicku som vymenila pretoze ked som mala 21rokov(teraz mam 25),tak som sa konecne odhodlala na prvu prehliadku.bala som sa ze co ma caka,lebo aj vtedy ma trapil vytok.a ona ma poslala domov,ze naco som prisla ked ma nic neboli a ked nevediem sexualny zivot.tak to ma vtedy fakt dorazilo.

lea

Ja mam zase opacnu skusenost zo zahranicia. tam vam robia aj zbytocne testy a vysetrenia, len aby podojili poistovnu.. a ziaden extrem nie je dobry. uz ma tam 2x posielali na okamzitu operaciu (cysta, laparoskopia) a ukazalo sa, ze cysta tam uz nie je. keby som neodmietla liecbu, tak uz ma rezu uplne zbytocne.. inak, nechutne, ako peniaze kraluju aj v medicine