Kvapky na chudnutie - pomohli vám?

Príspevok v téme: Kvapky na chudnutie - pomohli vám?
malyfurik

Chcem si objednať kvapky na chudnutie od Albertovej o ktorých som tu už viackrát čítala. Nikde som ale nenašla podrobné vyjadrenie od tých čo už to vyskúšali. Ako to funguje, treba pri tom držať aj diétu alebo stačia tie kvapky. Viete niekto? Prosím nemám záujem o komentáre aby som cvičila, nejedla a diétovala. Na to sa nepýtam. Chcem vedieť o tých kvapkách. Či fungujú a koľko sa z toho dá schudnúť. Písala som do toho centra sekretárke a tá mi odpísala že sa nemám spoliehať na kvapky lebo to chce aj aktivitu z mojej strany a bla-bla. Ale to neberiem vážne, to sa vždy píše ako také alibi. Tu totiž niektoré baby písali aj to že pri užívaní ani necvičili ani nediétovali. Neviem či to tak funguje u každého. Nemôžem nájsť tie témy ale aj tak tam neboli podrobnosti o užívaní.

rucicka

ano, kvapky naozaj funguju, uzivam ich tiez uz treti mesiac a vaha ide dole. a to boli sviatky kedy som sa nekrotila. ale co tu vsetci pisu ze treba ist predtym na vysetrenie to je pravda. aj ja som to spravila a presne sa zistilo co v mojom pripade vlastne tu obezitu sposobovalo. teraz vlastne uzivam taku kuru na celove ozdravenie tela a velmi mi to pomaha. fakt sa citim ovela lepsie nielen kvoli tomu ze som schudla ale tak celkove. som si vsimla ze ma prestala boliet hlava aj ked je taketo pocasie co mi vsetci hovoria ze ich prave z toho boli hlava. a konecne sa aj vyspim nemusim sa prehadzovat v posteli celu noc a stale sa budit. to co som predtym mala z lekarne tabletky to nemalo vobec taketo ucinky len sa mi vyplnil zaludok nejakou gebuzinou a nemala som chut do jedla. toto ucinkuje celkom inac a som spokojna.

ornament

kvapky jednoznacne funguju - mozem potvrdit. len podla mna je idealne ist tam na vysetrenie aby sa overilo co je pricinou nadvahy. potom vam ich namiesaju presne podla toho co potrebujete. ja som tak spravila a nelutujem. nie vzdy je to len prezieranie. chyba moze byt aj v hormonoch alebo traveni. a s tym treba nieco robit lebo sama dieta by nestacila o com som sa aj ja presvedcila uz neraz.