Aká vysoká škola mi skutočne pomôže v budúcnosti?

Príspevok v téme: Aká vysoká škola mi skutočne pomôže v budúcnosti?
Mia01

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Budúci rok chcem isť na Vš, ale bohužial neviem si vybrať školu ktorá by mi mohla pomôcť v mojej budúcnosti a ktorá by sa mi skutočne oplatila a v skutočnosti ani neviem či sa na SK vysoká škola oplatí. Žiaľ nemám ani veľký vyber pretože mám vyštudované pedagogické lýceum, čiže mám predpoklady na vykonávanie asistenta učiteľa. Skutočne neviem kam pokračovať učiteľka byť nechcem, nikdy ma to ani nelákalo moja stredná je proste veľký omyl. Rozmýšlala som nad učtovníctvom alebo ekonomický manažment, trénerstvo a šport,farmácia alebo ešte psychológia (ktorá ma aj skutočne na sš bavila ale neviem či to má uplatnenie). Pravdaže musela by som zamakať aby som sa tam dostala, pretože je to dosť mimo mojej sš. A moja otázka je vlastne čo by ste mi poradili študovať aby som mala lahšie sa niekde zamestnať alebo čo ste študovali vy a zaistilo vám dobrú budúcnosť...ďakujem

kabel

hasak, nemala som na mysli xxy
a nahodou xxy sa vyjadruje vzdy k podstate veci, nejake kudrlinky okolo toho nerobi, naco aj
dpk, skoda, ze mas takô vedla v posteli, ale keby ti nahodou zdrhla, daj vediet :-D

dpk

kabelitka...eh, daaj pokoj s princeznami, tie nech nahana po kurniku nagelovany ronaldo abo do, moje teritorijum je inde :)). Este to mi tak chyba desit princezne, to nech trojhlavy draci si vyzeru, mne pokoj. Navyse, co by na to povedalo To momentalne nevinne odfukujuce zabuvane vedla mna. Technicak ani iny doklad od farara od Toho nemam sice, ale tak povedzme ze dajme tomu mam doma ten bozi ppci vynalez ze... zena.

Tema: no ono je to casto krat o tom, ze VS vypluje absolventa, a ten si mysli, ze teraz porad vsade bude velke love okamzite zarabat, bo titul. Realita je potom tak casto krat ina. Padol tu pravdivy nazor, ze IT smer je stale velka buducnost.

MultiLevel

Mia, aj ked je tu zrejme vela "zarucenych" odpovedi, co je spravne a co nie, skus si skor uvedomit to, ze zijes na SR...A aky tu je celkovy stav, ci ekonomicky, ci socialny. Absolutne nikto ti tu nemoze napisat (aj ked podaktori si myslia, ze spapali naobed mudrost sveta), ktora nasa vysoka skola ti prinesie dobru buducnost....

SamS

Tento rok som skončila výšku v NR. Popri robote som študovala. Aj strednú, aj nadstavbu aj vysokú v jednom a tom istom odbore, aj práca popri škole tiež. Nezarábam veľké prachy, ale vystačím, aj voľačo odložím. Tažko povedať čo ísť študovať, keď som išla na výšku ja, nič iné som ani nechcela ako to čo na strednej, a asi nič iné robiť neviem,
:)...V čechách tiež nie sú zlé vysoké školy...myslím si,alebo výmenné študijné pobyty, dá sa aj u nás skončiť výška, ale záleží čo...dnešná dilema mladých

0vecka

lol, to som ani netusil. Ale on mal asopn tolko slusnosti ze si spravil novy nick niektori tu menia pohlavie a nick si nechaju :)