Môže im sloboda zvierat odobrať psa?

Príspevok v téme: Môže im sloboda zvierat odobrať psa?
Martinkooo0

Dobrý deň dnes som na vlastné oči videl ako cigáni kopali do svojho psa. Ich brat prišiel za mnou či by som ho mohol dať do útulku. No ostatní z rodiny ho nechceli dať preč. Bohužial som nespravil video ako ho kopali takže nemám dôkaz, ale ten ich starší brat by to mohol dosvedčiť. Mohli by im toho psika zobrať ak by som to nahlásil?

jedulka

... držím témy, jen jsem odbočila.Žádná pomoc od státu pro tohle zvířátko není.Alespon nemám s tím dobré zkušenosti.Jak jsem řekla,vyměnila bych ho za krabičku cigaret, mám to vyzkoušené, nefilozofuji, nevymýšlím si.Když mi takhle řvali pod okny každou noc, stačilo jim dát dvě tři cigarety a šli řvát o blok dál... Chcete pomoct-pomožte.Nečekejte, že to za vás nějaké organizace vyřídí ...

Deria

A zdrzte sa prosim poznamok typu ovecka! najlepsie, nezapajajte sa vobec do diskusie, ak nemate ziadny navrh. urobite nam laskavost.

LILIII

Tak sa mi zda ,ze mate pasiu neustale do jedulky rypat ,vsak co bolo bolo, nemozete sa cez to preniest ?!!
uz ziadny romaci ci jedulka ...... riesme to nestastne stvorenie a snazme sa pisat k teme :)

Deria

Martinkooo, mozes mi dat tvoju mailovu adresu? Ja nieco podniknem. Uz sa mi podarilo odtialto z DE pomoct zvieratam.

Prezývka55

Prezývka55 z ip ??.??.6.131 tak nepis s diakritikou a pouzivaj moju ip adresu, nevies ze romovia diakritiku nepouzivaju?