Je operacia oci s rezom az takto nebezpecna?

Príspevok v téme: Je operacia oci s rezom az takto nebezpecna?
celik

Ahojte, intenzivne rozmyslam nad operaciou oci. Docitala som sa vsak, ze operacia s rezom je velmi nebezpecna...Zevraj narezany povrch rohovky, ktory sa po laserovej operacii prilozi spat sa nemusi spravne zahojit a moze dojst k zakriveniu alebo vydutiu povrchu oka, moze sa zevraj odlupit... preto si napriklad nemozete suchat oko....
toto som nasla www.lasikcomplications.com
Dajte mi prosim vediet ake mate skusenosti a co si o tomto myslite. dakujem

Agnes998

To neviem, ale ani laserova operacia nie je uplne bez rizika, hlavne ked mate suche oci a svetloplachost. To bol pripad mojej mamy, bola na laserovej operacii (znizenie dioptrii) mala po nej dlho problemy, stale s tym ma niekedy problem, vidi skvrny

Magy

ahoj. ja som sice absolvoval len klasicku lasik operaciu, ale tie udavane komplikacie su ako s neziaducimi ucinkami na pribalovom letaku u liekov. podla toho to vyzera, ze je to hroza, ale v skutocnosti tie vedlajsie ucinky ma iba mizive promile ludi. aj to len vacsinou pri nespravnom uzivani, alebo interakcii s inymi liekmi.
takze tieto informacie o komplikaciach su sice pravdive vo svojej podstate, ale sanca, ze sa to stane prave tebe a v takom rozsahu, ako pisu, je nepatrna. netreba sa bat, to by si inak nevysla ani z domu von na ulicu. ;)
drzim palce a daj vediet ako si dopadla.