milujem dve ženy a milujem sa s oboma( nevedia o sebe)

frh

Mas pravdu, keby som sem prisiel s tym, ze som prave zabil susedku a zakopal na zahrade tak by ma mali vsetci potlapkat po pleci a pochvalit, ze?!

mandy21

Derto, kasli na nich, mam uz pocit, ze na tieto stranky chodia same zeny-moralistky, co spoza zaclony pozeraju na svet, nic nezazili, ci uz dobre alebo zle, a myslia si ze mozu súdit ostatnych. ja som tiez dala na debatu jednu temu z mojho sukromia, ktora ma trapila a zvozili ma pod ciernu zem. to nechapete, ze ked sem clovek da nejaky problem, tak ho asi trapi a chce o nom podiskutovat a nie pocuvat hlupe moralizovanie a odsudzovanie?

frh

Mam taky pocit, ze nedokazes ani pochopit pisany text. Najlepsim riesenim by bolo najprv dokoncit strednu a potom nicit zivot inym ludom.

derto

vôbec ma nezaujímajú vaše užasné moralizujúce rady do života. Ďakujem za podporu všetkým, ktorí vedia o čom to je. resp. sa ocitli v podobnej situácii, na mojej strane. Ja som si to už vyriešil po svojom, pridávanie ďaľších príspevkov je úplne zbytočné :o)

Lenush

ja ta nechcem moralizovat ani ti davat rady do zivota, ale ked sa tu stretavas s takymito prispevkami, malo by ti byt jasne, ze asi sa nikto neocitol v podobnej situacii.. ale nie preto, zeby to nemohol byt skvely pocit, ale na co ten pocit, ked zaroven ublizujes druhej osobe..

Lenush

vykupenie?? mozno by si sa len mal nad sebou zamysliet... to co robis aj co pises je zvratene, a sam to pochopis az ked sa z toho vyvlecies..

derto

.. a ešte niečo, som pripravený niesť následky za moje konanie, som s tým úplne zmierený, takže nech sa stane čokoľvek , bude to pre mňa skôr vykúpenie ako trest.

derto

to frh:
ty si úplne mimo, tvoje homosexuálno-pedofilné fantázie ma vôbec nezaujímajú.
Každý je hrdina, keď sa ho to netýka, každý je najmúdrejší ako by to spravil on atd...

frh

K odpovediam na styl nezazil si nevies: to nam tu treba uz len pedofilov. Nechcem v ziadnom pripade prirovnavat toto k Pfilii (ani sa to neda), len ten sposob argumentacie sa mi nezda najstastnejsi.
Nazov temy vyzera byt zavadzajuci, vravis, ze o sebe nevedia, mam ale pocit, ze kamaratka vie o Tvojej dlhorocnej partnerke, ak to tak nie je tak nam to prosim ozrejmi.

Ja sam dufam, ze nikdy nepridem na to preco je to take lakave. Ale treba si uvedomit, ze mnoho veci ktore vyvolavaju dobry pocit skodia. V tomto pripade ste sa vyslovili za to, ze skodia len pokial sa to prelomi. Tento koncept mi pripomina parazity. Zneuzivate ludi na vlastne ucely/uspokojenie bez ich vedomia.

Niekto tu spominal krajiny s mnohopartnerstvom, v mnohych takychto sa nevera akymsi sposobom tresta. A na tych par percent 'inych' kultur, netreba ist daleko a spomenieme si na pedofilno-homosexualne prejavy pravej lasky jednej z najvplyvnejsich kultur.