milujem dve ženy a milujem sa s oboma( nevedia o sebe)

tinka *

Derto: ale keď nechceš stopnúť to novú lásku, tak prečo nezostaneš iba s ňou a nerozídeš sa s tou tvojou priateľkou, myslím, že by to pochopila aj keby to bolo ťažšie a mohla by si možno nájsť niekoho iného pre koho by bola jediná. Veď to takto nemôže fungovať donekonečna, raz sa určite budeš musieť rozhodnúť a čím skôr to urobíš, tým lepšie.

lubka

drzim ti palce, ja som bola v podobnej situacii, mala som manzela, mala som ho velmi rada, ale spoznala som ineho muza,boli sme spolu 2 mesiace velmi som sa do neho zalubila, manzelovi som povedala pravdu, ale dlho som vahala, prikom mam ostat. rozhodla som sa opustit manzela, teraz sme spolu vyse roka a zazivam lasku aku som doteraz nepoznala, planujeme dietatko. vela stastia

mandy21

Ja neviem, preco na derta utocite, kazdy nech sudi sam seba. ja som podobnu situaciu zazila a najviac som bola nakoniec potrestana nie partnermi, ale vlastnym svedomim. takze takyto vztah s 2 partnermi nakoniec nie je ziadna vyhra, ale kazdy na to musi prist sam.

derto

to tinka :
nechcem stopnuť moju novú lásku, lebo
také niečo som v živote nezažil, je to veľmi intenzívne. Troška prisilné slová z tvojej strany, ked nemás ani potuchy o mojej situácii ale respektujem. Veľmi ti prajem aby sa ti prihodilo niečo podobné aby si bola troška v obraze. Lebo urážať a odsudzovať vie aj malé dieťa

tinka *

Si neskutočný sebec! Z takýchto chlapov mi je zleee! A keď som si prečítala tú vetu, že "Nechcem to stopnúť lebo sa bojím, že už nič také nezažijem!" tak to je sila!!!! Si slaboch a hrať na dve strany sa ti očividne zaľúbilo. A svoje správanie si aj sám pekne ospravedlňuješ, ale toto sa ospravedlniť nedá.

rastor

derto viem o com hovoris, som v podobnom stave 2,5 roka, len s tym rozdielom ze ja mam manzelku. tiez mam rad obidve ale inym sposobom, a tiez ako ty uzivam si zivota a co sa ma stat to sa stane, takze drzim ti palce aby ti to vydrzalo co najdlhsie, lebo zivot je kratky a treba si ho uzit

derto

keby to prasklo aj dnes, nebudem lutovať nič. Láska mi ukázala veci , o ktorých som ani netušil, otvorila mi nové dimenzie. Každý človek je iný, vyýnimočný. Neporovnávajte ma so sebou.

derto

to : všetkým neprajníkom
nikto neviete o mojom vzťahu, resp. ako funguje a hneď ma odszdujete. Ja beriem to čo sa mi prihodilo ako niečo krásne. Láska je kúzelná vec. Moja partnerku milujem, rozumieme si. Lásku ktorú cítim k mojej milenke (aj keď toto označenie vôbec nevystihuje to čo by malo) je úplne iná. Každú milujem úplne inak. Nechcem to stopnúť, lebo sa bojím, že také niečo už nezažijem, bláznivo som sa do nej zamiloval. Kto to nezažil, fakt nepochopí, je ľahké niekoho odsudzovať, až ste si nevšimli nepridal som sem príspevok kvôli tomu aby ma nejaký chudáčikovia poučovali a moralizovali. Chcel som sa poradiť s niekým kto sa ocitol v podobnej situácii ako ja.
Nový vzťah som si nijak neplánoval, nehľadal, proste nastal. Beriem to tak , že to tak malo byť. Prosím ušetrite ma moralizujúcich príspevkov, nič neriešia,