Prezila som lepsi vztah, ako je ten v ktorom sa momentalne nachadzam

Príspevok v téme: Prezila som lepsi vztah, ako je ten v ktorom sa momentalne nachadzam
nakaza

Hello,

moja otazka je velmi jednoducha. Ma vobec nejaky zmysel ostavat vo vztahu, ktory nieje zly, avsak v minulosti som uz prezila omnoho kvalitnejsi vztah? Teorie o tom, ze by som mohla byt este zalubena by boli scestne kedze je tomu uz dobrych par rokov a z nas ostali kamarati, co sa z casu na cas porozpravaju o sucastnej situacii a to je vsetko. Dakujem za vsetky nazory.

Betinka@

27 rokov by som hned brala :) urcite som stastnejsia ako sama, nehovorim, ze ten vztah je zly, len ma svoje fazy, horsie aj lepsie a tie horsie vacsinou pramenia odomna pretoze zacnem porovnavat a vycitat sucasnemu veci, ktore mal byvaly a ohn ich nema....Ja vacsinou veci dost analyzujem, co nieje dobre a potom zistujem, ze to nieje presne to , co som vzdy chcela...ved to poznas...

Betinka@

Stastna by som bola, keby som mozno neprezila ten predchadzajuci vztah a nevedela, ze moze byt este lepsie ako je teraz...cize zase sme tam, ze momentalny vztah je druhy najlepsi a najperspektivnejsi pre mna....kolko rokov mas ty?

nakaza

asi niesom ten spravny clovek co by ti mal radit, kedze som v tej istej situacii co ty, len ovela dlhsie ale zmenu by som necakala. Jedine co Ti viem stopercentne potvrdit je, ze rozchod bude cim dalej len tazsi a tazsi, kedze cas ktory ste spolu stravili bude dlhsi a tym pre teba hodnotnejsi. Zvyk je zelezna kosela. A si stastna? To je cielom nie?

Betinka@

takze nemam cakat ziadne zazraky? ze sa nieco este zmeni? a ze prestanem konecne porovnavat? ako to ides riesit? Bojim sa toho, ze spravim chybu, ze si to budem vycitat, ze som bola prilis narocna, ze som nezila v pritomnosit alebob pozerala sa na minulost ale to uz bude neskoro...

nakaza

hmm- uprimne povedane citila som to iste aj pred rokom a pol a nic sa na tom nezmenilo, takze ak si nevies predstavit v takomto vztahu zit cely cas tak by som na tvojom mieste nestracala tolko casu co som investovala ja....ver mi ze som si to uz aj par krat vycitala...

Betinka@

no uplne ma to zoziera, verim, ze aj teba, lebo my sme v statuse, kedy by sme mali uz riesit vaznejsie veic ako to, ci vlastne spolu chceme byt alebo nie..