Dokážem ju zbaliť?

Príspevok v téme: Dokážem ju zbaliť?
suineg

Kedže v dnešnej uponáhlanej dobe sa čoraz viac ľudí zoznamuje cez net ja som sa vybral experimentovať úplne opačným smerom.
Snažím sa "zbaliť" totálne cudziu ženskú, nepracujeme spolu, nemáme spolčné záujmy,nič o nej neviem. Vidím ju len 1 x za deň a už intenzívne na nej pracujem. Fyzicky sa mi páči, vždy sa pri nej zastavím keď idem okolo a snažím sa viesť nejakú rýchlu intezívnu debatu. Dal som si závazok, že ju do troch týždňov zlomím. Jasné, že ma može kludne odmietnuť s tou eventualitou počítam, chcem len proste vyskúšať, že či to vobec ide, niekoho takto zbaliť. Po týždni zisťujem, že je to oveľa ťažšie ako niekde na nete, všetko je reálne, všteky vnemi zapojené a je to dosť zaujímavé.
Čo si Vy myslíte o takomto experimente. Podotýkam, že je to totálne cudzia osoba. Nikto z nejakej záujmovej volnočasovej aktivity. Totálne neznáma osoba.
Myslíte si, že ju dokážem zbaliť ?

phoe

A ako sa da zbaliť niekto cez net? Cez net sa môžeš len zoznámiť, ale stretnúť sa naživo musíš tak či tak. Naživo hneď vidíš, či sa ti páči, cez net si to len myslíš, naživo je to ako stretnúť niekoho poprvykrat, tak či tak. Nashira biedne preto, lebo niektorí ľudia inak ako cez net komunikovať už nevedia. Neviem ako je to teraz, ale ešte nedávno bolo normálne baliť cudzie baby na ulici.

nashira.s.

Ale preco biedne?...Vsak je to vyvoj netreba to posudzovat ani odsudzovat....doba sa meni, sposob vnimania veci sa meni. Je to podla mna normalne...

phoe

Myslím že ľudstvo je na tom dosť biedne, ked sa nájdu jedinci, ktorým balenie naživo príde ako čosi neobyčajne

doubledog

ci ju dokazes zbalit, to fakt netusim.
ale to, ze sa o to pokusas, mi pride sympaticke a drzim palce.
tie 3 tyzdne, to zbytocne ponahlas, nedavaj si taketo deadliny.
aj ked vlastne neviem, co myslis tym, ze ju zlomis

nashira.s.

Joj a citam spatne reakcie....wau....uz ani ludia niesu normalka....jooooj mam sok...hahhah...kazdy za tym vidi to svoje...odpadnem...dovi...hahahha

nashira.s.

Eeeeeej velmi mile rozhodnutie :)...a vzrusujuce :)))....nemyslim sexualne samozrejme. Ja si myslim, ze robis dobre to co robis :)....Svet internetu uplne zmenil citenie ludi....este nedavno by som pokec nazvala experimentom :)...nuze a uz je to normal...a to co bolo kedysi normal je teraz experiment :)))...drzim knipty...kiss

suineg

aktualizácia: dnešné stretnutie, opäť rýchle, intenzívne, ale protistrana reaguje vcelku otvorene a nemá rovnako problém s komunikáciou, je to na dobrej ceste.
Všetkým moralistom len toľko, keď som to nazval experiment neznamená to, že v prípade úspechu tej žienke rozvrátim život, alebo jej nejak ublížim.
Akonáhle zistím, že je v niečom problém z jej strany dám okamžite ruky preč, ale zároveň cítim, že sme na rovnakej vlnovej dĺžke.
Experiment preto, lebo je to pre mňa úplne cudzia žena, niekto tu písal, že sa tak ľudia stretávajú a zoznamujú, niečo iné je stretnutie a niečo iné je zámer niekoho reálne zbaliť.
Agnes dobre si si "pohonila" ego :D / Agnes998Dnes 11:09 /
Pekný slnečný deň všetkým ...