Dokážem ju zbaliť?

Príspevok v téme: Dokážem ju zbaliť?
suineg

Kedže v dnešnej uponáhlanej dobe sa čoraz viac ľudí zoznamuje cez net ja som sa vybral experimentovať úplne opačným smerom.
Snažím sa "zbaliť" totálne cudziu ženskú, nepracujeme spolu, nemáme spolčné záujmy,nič o nej neviem. Vidím ju len 1 x za deň a už intenzívne na nej pracujem. Fyzicky sa mi páči, vždy sa pri nej zastavím keď idem okolo a snažím sa viesť nejakú rýchlu intezívnu debatu. Dal som si závazok, že ju do troch týždňov zlomím. Jasné, že ma može kludne odmietnuť s tou eventualitou počítam, chcem len proste vyskúšať, že či to vobec ide, niekoho takto zbaliť. Po týždni zisťujem, že je to oveľa ťažšie ako niekde na nete, všetko je reálne, všteky vnemi zapojené a je to dosť zaujímavé.
Čo si Vy myslíte o takomto experimente. Podotýkam, že je to totálne cudzia osoba. Nikto z nejakej záujmovej volnočasovej aktivity. Totálne neznáma osoba.
Myslíte si, že ju dokážem zbaliť ?

TinaM

ja nic nenegujem. Ale clovek, ktory robi "experimenty" na inych je bud absolutne bez sebavedomia, ale si len honi ego-neviem, co sa ti na tomto slovnom spojeni nepaci, mozem ho zmenit aj na "zvysuje sebavedomie". Tak ci tak, robit len pre zabavu s niekoho pokusneho kralika mi pride scestne.
Ine by bolo, keby sa ti pacila a chcel by si ju spoznat so zamerom aj niecoho vaznejsieho. Z toho, co pises mi vsak pripada, ze ti ide iba o to ju zbalit. A co pod tym vlastne myslis? Kedy bude misia splnena? Ked si dohodnete schodzku, ked sa pobozkate, ked bude sex?

phoe

Tak si to otocme, každý deň budem flirtovat s chalanom z trafiky, kým sa nenamota ( čo bude tak na treti krát) a potom mu poviem, sorry chlapce, len som skúšala či viem zbaliť chalana z trafiky. Ergo, si pre mňa hovno. Ten chalan asi z toho moc nadšený nebude, však? A je mozne, že sa mu baby vo všeobecnosti dosť znechutia, však ? A že bude smutný či naštvaný, takže bude roznasat zlú náladu...však? Btw, ak si taký frajer, čo žije v realite a nie na nete, prečo ti pripadá balenie naživo ako nejaká životná výzva?

odpoved12345

myslim si, ze ked ju balis len tak pre svoju srandu a pokus, ze ju tym zbytocne vodis za nos a mozes jej ublizoit. si proste uplny asocial co ma zeny len za nejake objekty, dufam ze sa spamätas a uvedomis si, ze atkto sa nema s ludmi zahravat!!!!
btw...ku tvojej dileme ci to ide bez netu...vela ludi sa stale zopznamuje bez internetu (napriklad aj mna tak zbalil moj priatel) ... ale samotny afkt, ze sa ti to podari, enzanmena, ze si nejaky hrdina,. ak ju ablis fakt len rpe experiment tak je to ubohe, s citmi druhych sa nezahravaj!!!

phoe

Súhlas s Tinou. Jasné že to ide, ľudia sa tak zoznamovali tisícky rokov. Robiť si z niekoho pokusného králika, ake ohavne

kikusa456

velmi zaujimavy napad podla mna ..a ak si ozaj taky, ze ti to nerobi problem, teda si spolocensky a mas sebavedomie tak to urcite skus..vobec nemas co stratit, si zmiereny aj s moznostou ze ta odmietne

len nevies aka je ona, ci mate rovnake zaujmy a ci by ste si povahovo sadli no ale to zistis uz len potom

a od nej aj zavisi ako bude reagovat, ked je bojazliva, nerozhodna tak ta moze odmietnut aj ked sa jej budes pacit..ale ak bude otvorena a bez predsudkov tak ak sa jej budes pacit tak ta mozno neodmietne ;) good luck

p.s.: chcela by som byt takto dobyvana neznamym suhajom :D