spolahnúť sa na tehotenský test???

lenika

baby to mame asi len stres zo skoly, ja som mala tiez pred tyzdnom jeden nezavazny sex a dnes mam okrem ucenia stresy z toho ci nahodou nieco (pretoze som pred dvomi mesiacmi vysadila antikoncepciu a este som mala v tie dni priblizne asi aj ovulaciu), ale snad nam to dopadne dobre.

aila56

dievcata...ktore sa bojite ze budete mat maly zazrak...tak chodte ku gyn.ten vam urcite povie co ako....a nie tu stresujete....najviac vam moze meskat 10dni...inac nieco neni uplne celkom fajn....drzim vam palceky aby vsetko dopadlo tak ako chcete...

milagross

ahoj no ja som to dnes dostala, takze uz sa nemusim bat...inak ja mam tiez pred maturitou tak sme na tom rovnako...drzim palce nech ti to vyjde :o)

zúúúfalááá

no dnes je to uz 4 den...viem nie je to vela ale mavam pravidelne, meskalo mi to naposledy po operácii, urobim si ho este v utorok ak nedostanem a uvidim. ale dakujem ste zlate a milagros daj vediet ako si na tom ty, pa

zúúúfalááá

dakujem ste zlate ze ste sa vyjadrili....teda ja som taky stresant...len potom si zacnem nahovarat uz aj tehotenske priznaky...dufam ze to bude ok

nanus

sprav si ten test este tak o tyzden, ak sa ti nedostavia kramy.. ja som to mala podobne a tiez pred maturami.. vies, mozne je, ze si vystresovana z maturit a preto ti meskaju. Sprav si proste ten test viackrat a ak ti co len raz vyjde, ze si tehotna, zajdi k doktorovi, aby ti to potvrdil alebo vyvratil :) drz sa..