Potreboval by som nazor na jednu vec

Príspevok v téme: Potreboval by som nazor na jednu vec
kiko123

Uz dlhe roky to bolo akne som mal skoro vsade a trapil som sa z tym asi 8 rokov teraz mam 22 rokov ...celkom toubudloale ostali mi jazvicky najma take biele ....aky je vas nazor na chalana ktory nosi make up ??? nosim ho aby som aspon trochu vyzeral k svetu ...zakryvam si s nim jazvicky mierne najma na krku....podotykam niesom gay ani metrosexual ...ale po tych rokoch trapenia to clovek berie vsetko inak a nie ani s nadhladom ....samozrejme vekom dufam budem zarastat a fuzmi sa to dufam vyretusuje ale keby ich nebolo tolko vela vobec to neriesim ......prosim o nazor co si myslite o takoch chaalanovi ako ja ??? ..piste chalani aj baby ....este lepsie by bolo ci mate vlastne skusenosti s bielymi jazvickami a ako sa daju zmiernit....dakujem

kiko12

filipova ak chces poslem ti som si to fotil ...som chcel vediet ako to vyzera z dialky lebo pred zrkadlom sa na to difam ako chuj zlizka :D

kabel

kiko, s tymto ti kozmeticka nepomoze, pretoze ony robia s nizkymi koncentraciami a na krku by som si urcite nechala urobit zakrok u lekara, nie u kozmeticky

kiko12

Filipova mam podobne ...ale henta fotka co som nasiel na internete je fotena strasne zblizka ... takze v reaale to vyzera trosku lepsie....tie vyvysene jazvicky mam niektore vacsie par a niektore mensie co hadam ani milimeter priemer nemaju ...tie vyvysene jazvy vidno iba pod urcitym uhlom svetla kolmo dole ...mne ide skor o tu farbu strasne to je biele oproti normalnej kozi ...normalne by som cchcel vyskusat ak nic moc nezaberie poslednu variantu pernament make up ...to je ako keby kamuflaz vydrzi zevraj 2 roky ...na internete som videl vela ddorbrych vysledok aj u muzov si dali zakryt biele jazvy ....a tie kopceky vidno minimalne co maam

Filipova

No ked to mas taketo vystupene ako na tom obrazku, tak neviem, ci by makeup pomohol... pretoze farbu mozno zjednoti, ale "kopceky" budes mat stale..

Byt tebou, skusim este nejake prostriedky na zmiernenie tychto jaziev, dnes uz su vselijake moznosti, pripadne maximalne pouzivat BBkrem (tonovaci) na zjednotenie farby pleti.. ved v podstate tie prave BB kremy boli urcene prvotne prave na podobne dermo problemy..

kiko12

kabel dakujem ze si zareagoval ....ono to vyzera takto podobne cdn.acne.org ...............ale mam to na krku ....tam kde som mal takze akne mi ostali taketo nepekne biele bodky niektore vacsie a niektore mini nevadilo by mi to keby ich nebolo tak vela... ...ten peeling by som chcel vyskusat ...ale neviem co si mam najlepsie vybrat ..neviem co je najlepsie na vyvyseene jazvy...samozrejme vekom by som to riesil zarastanimkedze je to na krku ...tie jazvy mi pripominaju tazke akne aj dectvo prezite s nim ...a nechcem to tam uz mat :/

kabel

kiko, ak ti to tak velmi prekaza, treba podstupit napriklad agresivnejsi chemicky peeling, alebo frakcny resurfacing