Jedálniček podľa Jozef Milke

beacon

Teraz som si ho pozrela podstatou je zvysit prijem bielkovin teda maska lebo mqeahozog a svaly potrebuju bielkoviny a tuk naa fungovanie pre mna nic nove vsetko to ovladam.vpodstate normalne striedme stravovanie plus trocha ciac zeleniny a ovocia acminimalizovat prazdne kalorie teda cestvin a peciva.a co je rozhodujuce aky ste typ mozog su ludia kt potrebuju may nadvahu lebo aky mate mozog taku mate postavu.je to o tom ako niekto potrebuje sex dvakrat tyzdene acniekto styrikrat a mozog nezmenite osrava trwn isty vzdy.ziadna dieta kt vylucuje ci maso ci uhlohydraty je nespravma.moja teoria je jest vsetko len v malych porciach.nedrzim ziadnu dietu vzdy som bola proti.

GoFruit

Cudujem sa lebo ludia uz prestali rozmyslat. Nic nevedia sami ani len sa najest ved je to chore a ubohe. Su to len roboti najest robit spat. Sami sa pomaly ani nevyseru. O chvilu im aj to bude musiet niekto hovorit ako sa spravne vusrat. Vlastne to uz davno ani mnohi nevedia kedze trpia zapchami.
A ano videla som ten jedalnicek uz tu ta tema bola. Bolo toz tych 7 razov tak 4 az 5 krat maso a ostatne aj tak mliecne vyrobky. Ovocie takmer ziadne a zelenina tiez. Cize vlakniny nikde. To je zdrave? Ale ved mne je jedno za co davas peniaze len mi je luto ze ludia su stale sprostejsi a nevedia uz sami nic spravit. Neuvazuju vlastnou hlavou a o intuicii sa neda hovorit duplovane. Je to proste skoda.

luccy89

Gofruit

Same maso? To mas odkial? Max 2x je tam, co je obed a vecera. A to jedava vacsina ludi vacsinu dni do tyzdna. A ano ucis sa jest aj 7x do dna, podla toho kedy vstavas a kedy ides spat. Ale hlavne co jest pocas toho dna a podla toho aku aktivitu v ten den vykonavas.

Neviem, co sa cudujes za co vsetko su ludia schopny vyhodit peniaze....to je kazdeho vec...

GoFruit

Jest 7 krat denne? Dobre to chapem? Za to niekto zaplati aby sa ucil jest 7x denne. No pomoc. To uz maju ludia asi mozog vyzraty odchipsov a glutamanu sodneho ked si nechaju nahovorit ze maju jest 7 x denne a este k tomu takmer same maso.

luccy89

Bylinky, klicky, semienka :-D aj to si mozes pridat do ranajok, alebo hocikedy, ale jest len to ?!
Kazdy chce schudnut, ale nehladovat, no jest len semienka je hladovanie..

luccy89

Nic svetoborne tam neni, praveze je to o tom, ze je to normalna strava, 7x denne jes a chudnes.
A ked niekto nevie ako jest, aby schudol, tak preco by si nenechal poradit? Ved o tom to je. To ze on na tom zaraba je len jeho sikovnost, kazdy si moze robit na fb reklamu