Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Studenti zubneho lekarstva - Heudykova - skusenosti

osetrenie zubov

Dobrý deň, som študentkou Zubného lekárstva na Univerzite Komenského v Bratislave a ponúkam Vám lacné a kvalitné ošetrenie Vašich zúbkov každý utorok od 7:30-12:30 na Klinike sv. Alžbety na Heydukovej ulici v Bratislave, hneď vedľa Námestia SNP/Kamenného námestia, blízko centra mesta s výbornou dostupnosťou MHD. Odkaz na mapu (-odkaz odstránený-)

Medzi základné úkony patria najmä preventívne prehliadky, ošetrenie zubného kazu/boľavého zuba alebo výmena tmavej amalgámovej plomby za estetickú bielu.
Ošetrenie je pod neustálym dozorom dobrého skúseného lekára. Ošetrenie je lacnejšie ako v inej zubnej ambulancii, pretože platíte len za cenu materiálu (je to podľa študentského cenníka prikladám aj link 14.,15,.,16.,17., www.ousa.eu… )Nepotrebujete si k nám dokonca ani prenášať kartu od svojho lekára!

Ak máte záujem, alebo sa potrebujete niečo opýtať.. tak mi neváhajte napísať na zubnylekar.heydukova@gmail.com príp. tel.č: 0944582790.. rada Vám poskytnem odpovede na všetky otázky. Teším sa na Vašu návštevu.

zdravezubylfuk

Dobrý deň, som študentka zubného lekárstva na Lekárskej fakulte UK a ponúkam Vám možnosť ošetrenia zubov - ošetrenie kazov, výmenu tmavých výplní za biele, prehliadku.
Celý priebeh ošetrenia je kontrolovaný zubným lekárom.
Úkony sú spoplatnené podľa študentského cenníka zverejneného na www.ousa.eu, v cene je zahrnutý len použitý materiál.
Nájdete ma každý utorok od 7.30 do 12.00 na Klinike stomatológie a maxilofaciálnej chirurgie LFUK a OÚSA Heydukova 10, Bratislava.
Pokiaľ máte Vy alebo niekto z Vašich blízkych záujem o lacnejšie ošetrenie zubov, neváhajte ma kontaktovať na tel. čísle 0904935721 alebo na e-mail zuby.lfuk@gmail.com
Pekný deň

Martinusss

Ja som osetrenie u studentov na Heydukovej viackrat absolvoval a bol som nadmieru spokojny. Hlavne ceny su neporovnatelne vyhodnejsie oproti ostatnym zubnym lekarom v Bratislave. Kedze mam svojho stomatologa na vychode prislo mi to ako vyhodne riesenie. Nepotreboval som svoju zdravotnu kartu, iba kartu poistenca. Takze za mna len vrelo odporucam.

zubata

Kolko by ma vysla korunka na jeden mrtvy zub, ked si ju dam urobit u vas? Lebo platit za to 300 € u niekoho ineho, to sa mi zda az moc predrazene, obzvlast ak ide o mrtve zuby, ktore uz asi aj tak nebudu mat dlhu zivotnost, tak mi je to jedno. Odpovedzte, prosim, vdaka :)

zdrave.zuby

Dobrý deň, som študentka zubného lekárstva LF UK a ponúkam Vám lacnejšie ošetrenie vašich zúbkov, ošetrenie zubných kazov, výmenu čiernej (amalgámovej) výplne za novú esteticky viac vyhovujúcu bielu, preventívnu prehliadku... Ošetrenie prebieha na Klinike Stomatológie a Maxilofaciálnej chirurgie na Heydukovej ulici 10 v Bratislave a je pod kontorolou skúsených stomatológov. Platíte iba za použitý materiál. Ak by ste mali ďalšie otázky, alebo záujem, môžete ma kontaktovať aj e-mailom: zdrave.zuby1@gmail.com Teším sa na vašu návštevu a všetkým prajem pekný deň :-)

zubar14

Dobrý deň

Ako študent stomatológie vám ponúkam možnosť celkového ošetrenia vašich zubov, od preventívnej prehliadky, ošetrenia zubných kazov, či výmeny starej plomby (amalgámovej) za novú a esteticky viac vyhovujúcu. Všetky stomatologické výkony, ktoré pacienti podstúpia sú pod neustálym dozorom odborných stomatológov. A to všetko za minimálne ceny , ktoré sa pohybujú za amalgámovú plombu od 4,99 max 8,30 a bielu plombu od 10,79 max 16,60 v závislosti od veľkosti kazu. Ak by mal niekto záujem kontaktujte ma najskôr telefonicky alebo mailom. Mail: lacnezuby@gmail.com tel. 0903061458