Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Migréna pred každou menštruáciou

Príspevok v téme: Migréna pred každou menštruáciou
biela mačka3

pred každou menštruáciou mávam migrénu - posledné tri boli strašné, pri tej najposlednejšiej mi dokonca useli dať na pohotovosti infúziu, keďže celý deň som nejedla ani nepila a vyvrátila som aj liek cinie - chodievam aj k neurologičke - ale kedže príčinou je menzes, patrí liečba tejto migrény do rúk neurologičky, alebo mám ísť k ženskej lekárke? Mám aj zvýšenú hladinu progesteronu, nemôže to aj s tým súvisieť? inak z krvi mi zistila trochu vyššiu hladinu cukru - ale keď zjem sladké, tak nemám žiadne ťažkosti - a anémiu....

pooomoc

Môze pulzujuca bolest suvisiet s tym, ze sa blizi menzes?? Este som nikdy nemala taky problem...ked sa nehybem je to ok, ale akonahle sa pohnem a postavim, tak ma ide porazit..tie tlaky v hlave su hrozne, prsia mam hrozne bolave, som nervna a neviem co s tym..pomoze klasicky panadol ???

orchidejka

biela macka3
ak budes uzivas to magneB6 prosim ta napis ci ti pomaha v prevencii, ci mas nizsi vyskyt migren resp. su miernejsie...dakujem krasne :)

jedulka

...měla jsem to roky.Migréna se musí zastavit hned jak vystrčí růžky,protože jak se rozběhne nejde jí zastavit.Začíná "teplem" v zátylku.Brala jsem na to lék migea rapid.Ale i tak doporučuji se jít zeptat na názor jak gynekologa tak neurologa ...

biela mačka3

opýtam sa na tie vitamíny neurologičky - cinie beriem, ale pri dvoch posledných migrenach mi ani tie nezabrali

RNG

Migreny su casto spojene s nedostatkom vody, kedze mnohe zeny pred menstruaciou viazu v tele vela vody.
Odporucam brat doplnok yamu, co menstruacne problemy zmiernuje, pripadne protizapalovy olej z pupalky dvojrocnej. Su aj ine ako damiana, black cohosh, angelika cinska a podobne, takze naozaj netreba zbytocne trpiet.

orchidejka23

moja mammina ma presne toto iste a uziva triptany. naposledy jej dali frovamen ktory je urceny presne na tento typ migren a celkom jej to zabera. nemusis ist ku gynekologicke, staci navstivit neurologa a povedz mi priciny vzniku tvojej migreny popr.sa opytaj aj na frovamen ak ho nepozna. je dost drahy, stoji 9.89 eur za 6tbl.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.