Týranie mačky

Príspevok v téme: Týranie mačky
biela mačka3

Kedy to už skončí???

Odoslaťod Nensi 1.10.2007 13:47
BRATISLAVA - Na Slovensku sa objavil ďalší prípad bezcitného týrania mačky. Neznámy človek zverejnil na internete video, na ktorom vidno, ako chlapci zavreli bezmocné zviera do debničky a zapálili ju. Mačku nechali v hrozných mukách zhorieť.

Chlapci, ktorí na videu sami prezradili svoje krstné mená, resp. prezývky, sa na krutej hre pritom dobre zabávali. Aj keď jeden z chlapcov chcel mačku z horiacej debničky vyslobodiť, druhý ho zahriakol, aby ju tam nechal zhorieť. "Inak hnusné...", povedal jeden z chlapcov, kým ďalší ho nabádal, aby pridal ešte do debničky horľavinu.

Video sa objavilo na serveri ceknito.sk v sobotu o 23.55, zverejnil ho užívateľ piko333. Sloboda zvierat už podala trestné oznámenie pre podozrenie z trestného činu týrania zvieraťa zvlášť krutým a surovým spôsobom.

Prípadov s týraním mačky sa v posledných mesiacoch vyskytlo viac, naposledy sa objavilo na internete video s upálenou mačkou v auguste. Okresný súd vo Svidníku odsúdil za týranie zvieraťa dvoch mladistvých bratov, ktorí dostali štvormesačnú podmienku. Mačku utýrali ešte vlani v septembri na futbalovom ihrisku v Stropkove. Chlapci priviazali nájdenú mačku reťazou ku kovovej tyči, starší Michal ju polial technickým benzínom a zapálil. Ešte živé zviera v kŕčoch zahrabali. Mladší brat Ján celý akt nahral na mobilný telefón, videonahrávku uverejnili na internete.

MOJA OTÁZKA _ Našla som cez google mailovu adresu toho zmrda, ktorý video uverejnil. Podlľa údajov na pokeci býva v Starej Ľubovni pokec.azet.sk Neexistuje možnosť, že niekto, kto sa nachádza v tomto meste, si jeho fotku vytlačí a dá na verejne prístupné miesto? Ďalšou možnosťou e, že by ho niekto zmlátil. Bodaj by skapal v bolestiach!!!

biela mačka3

volala som predsedovi okresného súdu vo Svidníku - idem mu poslať mail, že som nespokojná s trestom - volala som aj na azet, tam mi odmietli dať jeho meno - ten hajzel tyranský má na pokeci nejaké zamilované vyznania od priateľky, radas by som vedela, či ona vie, s kým chodí - aby raz nezapálil aj ju...

*Nancy*

biela macka
tyranie zvieratiek nikdy neskonci, pretoze vzdy sa najde nejaky zasran alebo dospely, ktory si takto ventiluje svoje mindraky, nedostatok lasky a nevybitu energiu na nich.
Tych smradoch chytit a tak im zmastit zadky, ze do dvoch tyzdnoch si nesadnu nane.

0vecka

hehe ze "Preco prave ja?", inak nechapem ze je niekto tak sprosty ze ked pacha trestny cin tak sa pritom natoci na video.