Prudka povaha pod vplyvom alkoholu

phoe

Sak tak nepi. To je problém? Ak máš problém nepit, chod sa liečiť. A ked teda musíš pit, tak si daj niečo light.

lilyiankaa

iwl, veď skús teda nepiť .... ak vieš, že potom sa ti rozviaže jazyk a povieš aj to čo netreba .. snáď za to ti to stojí nie? lebo rady ako nebyť taká prudká povaha pri vypití si ti tu asi ťažko niekto dá

iwl

prezyvka

nepiš hlupost, ked si človek vypije večer a neni to denne, druhy den vstane do prace a pracuje, ty mu radiš protialkoholicke ??

lilyiankaa

aha, ty si žena, no tak to ešte horšie v tom prípade ... nuž pri alkohole strácaš zábrany ...takže rada - nepi!

iwl

nie som alkoholička, ani nemusim pit denne, len viem, že jednam impulzivne ked si vypijem a to nie že by som sa vrhala po chlapoch, to vôbec. len mi akosi narastie sebavedomie a poviem všetko natvrdo narovinu bez toho aby som si uvažila či je to vhodne

ebi777
dakujem, verim, že sa s tym da pracovať. davnejšie som o psychologovi rozmyšlala, skusim to

keby niekto vedel mi poradit nejaku knihu, budem rada

lilyiankaa

ak to vieš, tak nepi ... nechápem čo z toho máš ... či to tak alkohol potrebuješ k životu? alebo si daj len pohár dva a hotovo ...aby si sa nespil a nevyvádzal