Žiarlivosť

Príspevok v téme: Žiarlivosť
Editka003

Chcem poprosit o pomoc. Som strasne ziarliva, az chorobne. Asi po roku chodenia- ked som otehotnela, som ho zacala podozrievat a trva to doteraz. Moja ziarlivost a podozrievavost je coraz horsia.Vkuse ak nie je doma myslim na to ze je s nejakou inou. Viackrat som mu uz skontrolovala telefon aj email. Staci len ked spomenie nejaku svoju kamaratku a zacnem byt nervozna. A ked povie o nejakej zene, ze dobre vyzera, vo mne az vrie. Nie raz som mu bezdovodne spravila scenu. Trapim tym len seba a uz to nevydrzim. Jeho znamych sa vypytujem na jeho byvale a nerozmyslam nad nicim inym ako nad tym ze ma mozno podvadza...Ako sa toho podozrievania zbavit?? Dakujem...

winki

Musíš začať pracovať hlavne sama na sebe a na svojom sebavedomí. Musíš si uvedomiť, že ak bude chcieť a bude mať možnosť podvedie ťa či žiarliš, alebo nie. Ale tiež si uvedom, že svojim podozrievaním a vypočúvaním ho k tej nevere priženieš ty sama.

Takže začni si veriť.

Fleur-de-lis

Je to prvý priateľ pri ktorom žiarliš?
Inak, keď si od mala bola svedkom žiarlivosti svojej mami, tak myslím, že sa nedôvera voči mužom do teba hlboko vryla.
A je to o to horšie, že vieš, že tvoj priateľ je toho schopný.
Na jednej strane by mohol pomôcť partner, ktorý je chápavý a citlivý a dával by ti to, čo najviac potrebuješ k pocitu istoty a že si milovaná. Keby si sa stále cítila naplnená, tak by si menej žiarlila. No lenže nájsť takého muža nie je ľahké ak vôbec možné, lebo všetci sme len ľudia.
Neviem teda či nájdeš iný spôsob než pomoc psychológa. Sama to asi nezvládneš. Ale kto vie, možno budeš mať to šťastie.

Editka003

Prave to, ze ten dovod nemam. Nikdy ma nepodviedol. Ale viem ze to spravil byvalej. A zakorenene to vo mne asi bude. Otec podvadzal mamu, ale tiez len z toho dovodu ze ziarlila tak ako ja.

Prezývka55

Mozes mu napichnut telefon ked tam ma android s nejakym programom a budes mat istotu aj budes vediet kde je ked ma ten telefon gps.

lilyiankaa

dal ti dôvod na to, aby si bola taká žiarlivá a podozrievavá? mala by si si na to dávať sakra pozor, lebo takýmto správaním ho nakoniec doženieš aj k tomu, čoho sa najviac obávaš
alebo nemala si bývalého partnera, ktorý by ťa podvádzal, alebo otec mamu a pod? že by to v tebe bolo zakorenené z nejakého dôvodu