Ten pravy / Ta prava

Príspevok v téme: Ten pravy / Ta prava
neviem..

Prosim vas, napiste mi ako ste spoznali, ze ste s tym pravym /s tou pravou? Ja sa v tom volajak mocem, ale nechcem tu primarne riesit seba. Skor len tak nahliadnut nejake signaly v podobe sitacii a pocitov ako ste to rozoznali vy. Mozno nieco z toho bude suzniet i so mnou a v tom mi to "trkne"... a mozno aj nie. Kazdopadne, potesia ma vase postrehy-pribehy v tomto.
Velmi pekne vam dakujem - kazdemu, kto sa v tejto teme zapojite.

&

Neviem ci je ta právlebo je už tretia v poradí ale sme spolu už 5 rokov a myslim ze je to zistíš tak v komunikácii ako ladis s ňou ci s nim
Ako sa cítiš pri ňom nej . Ci tie motýle v bruchu sú alebo niesu.

neviem..

Dakujem Agnes998, to je mile s tymi pneumatikami a navarenim:)
Je to nadherne kolko citu sa moze skryvat pod tak praktickymi zalezitostami, ked ich pre nas robia ti, ktorych mame tak radi.

Agnes998

Nezistila som to hned, mala som pochybnosti, presvedcila som sa o tom ze je ten pravy tak cca po roku. Vtedy mi navrhol, nech sa k nemu prestahujem co som za kratko aj urobila. Presviedca ma o tom, ze je ten pravy tym, ze je ku mne tak dobry, zalezi mu na mne, chvali ma, stara sa o mna. Napriklad mi dohodol prezutie pneumatik za zimne, sam aj odisiel s mojim autom do servisu a dal ho prezut. Ked pride z prace skor ako ja, skoro vzdy pre mna nieco navari. A takychto mozno drobnosti je vela, ale v predchadzajucich vztahoch som to nezazila

neviem..

Nie, lilyiankaa..iba robim taku vnutornu sumarizaciu, ci sa taky clovek v mojom zivote uz vyskytuje alebo vyskytoval a ak ano, ci sa vrati alebo to bude niekto celkom novy, koho zatial nepoznam, teda ak bude.

Prezývka55

Ja som to nespoznal ani to nechcem spoznat. Beriem to tak ze clovek mi vyhovuje ale ako velku tragediu by som to nebral aj keby nebol pravy :D

winki

Presvedčil ma tým, ako sa ku mne správa. Je tu keď ho potrebujem, ak mám problém tak mi nepovie nie a zruší aj akciu s kamošmi. Dokáže akceptovať moje nálady a moje chyby. Neodúva sa a radšej si vždy šetko vysvetlíme. Proste je tu, je pri mne. Cítim, že ma miluje a ja milujem jeho.

lilyiankaa

ja osobne som veľmi ťažká povaha a hlavne tvrdohlavá, so mnou nepohne nikto a nič, len mááálokedy a zato ho obdivujem, že to so mnou vydrží .... ja som si tiež nevedela predstaviť s niekým žiť, ale teraz si už neviem predstaviť, že by sme spolu nebývali ..museli sme si na seba zvyknúť, na svoje zlozvyky, a porobiť aj kompromisy, aby sme spolu fungovali tak ako sa patrí ..a je to okej :)
inak ty máš priateľa, či nie?

neviem..

tak to ja tiez netusim jak by niekto dokazal zit so mnou, ci ja s niekym - zatial nezazita skusenost a mozno az vtedy sa to cele ukaze, ktovie..