Ozvať sa mu alebo nie?

Príspevok v téme: Ozvať sa mu alebo nie?
Rebarborka

V lete som sa na firemnej akcii zoznámila s jedným mužom. O niekoľko týždňov mi napísal na sociálnej sieti. Tak sme si asi tak mesiac písali a počas tej doby ma veľakrát volal na schôdzku, či už na obed, do kina, na biliard... Ja som si však nebola istá či ho chcem vidieť, tak som sa vždy na niečo vyhovorila alebo to zahovorila. Lenže čím viac som ho poznala tým som ho mala radšej, tak sme sa dohodli že s ním pôjdem na jednu firemnú večeru. Lenže sa mi v ten deň neozval a keď som mu potom o pár dní písala, prečo sa na mňa "vykašlal" keď sme sa dohodli že tam pôjdeme spolu reagoval tak, že ja som sa vykašlala na neho. Písali sme si ďalej ako keby sa nič nestalo, až som ho zrazu tento víkend našla sedieť v podniku do ktorého pravidelne chodievam (a on to vie). Keď som sa ho spýtala čo tam robí, povedal mi, že ma chcel prekvapiť. Bolo to naše prvé strenutie.. Zbytok dňa sme strávili spolu a musím uznať, že to bolo veľmi fajn. Rozumeli sme si ešte lepšie ako na internete, vôbec som nechápala čoho som sa predtým bála. Skončili sme pri "mojkaní", bozkoch a prechádzke ruka v ruke. Na rozlúčku ma vyobíjmal, vybozkával a ja som čakala, že sa mi ozve ak nie ešte v ten večer tak na druhý deň ale on sa doteraz neozval... No a tu je moja dilema :) Nemala by som problém ozvať sa mu po tomto stretnutí prvá ja, ale neviem, či to vôbec chce? Bolo nám super, správal sa tak a aj veci čo hovoril tomu nasvedčovali že je rád že je so mnou. Možno čaká teraz na moju odozvu keď ma on prišiel prekvapiť. Ale čo ak nie, nechcela by som sa niekomu vtierať... Veď keby chcel, už by napísal, nie?

Žužova

Dobre že si na to takto rýchlo prišla ..a nabuduce by som si dala aj pozor a na prvom rande sa hned neodovzdala ... Ak chceš nájst normálneho chlapa tak sa mu hned neponukaj celá..

Rebarborka

No tak téma je už zbytočná :) Dnes mi jedna moja známa ukazovala, že jej včera písal a veľmi podobné veci a namotávky ako mne, aj ju volal von a tak, takže... Ale je to ok, nie som smutná, nebola som zaľúbená ani namotaná. Určite že to zamrzí, keď vieš že si len jedna z mnohých a nie si pre nikoho ani trošku výnimočná ako sa zdalo, ale asi si na to treba počkať a nabudúce už nenaletieť :) Ďakujem za názory.

doubledog

namotal ta celkom sikovne, otazka len je, s akym zamerom.
ozvat sa mu mozes, ale tazko ti radit, kedze podla mna si uz chytena :)
takze ziadne rozumne rady aj tak neprijmes

lilyiankaa

ja by som sa mu skúsila ozvať, uvidíš, či pristúpi na to, aby ste šli ešte spolu niekedy von ... inak odpovedam má v tomto aj pravdu, na prvom rande, ok, bozk na rozlúčku by byť mohol, ale držanie za ruky, mojkanie a bozky, no to asi nie ... ja som mala presne opačný problém ako ty, že som na prvej schôdzke bola veľmi odmeraná a chladná a hnevalo ma, že sa mi neozval, tak som to urobila ja .... a sme spolu ..ale tvoj "scenár" je iný ..... zavolaj ho von a z jeho odpovede usúdiš o čo mu ide

odpovedam

Spravila si chybu, ze hned na prvom rande si sa mu "odovzdala" ako na podnose. Nemusel o teba bojovat, nemusel ta chciet spoznavat, proste si bola lahka korist a bohuzial, ak to niektory chlap s tebou mysli vazne, presne toto je ta najhorsia cesta. Ak chlap o zenu nemusi bojovat a sama sa mu nuka, nebude si ju vazit, pretoze to vyzera lacno. To neber ako urazku, ale bol to iba flirt, nic viac. Ak ani on nemal zabrany, tak mu slo len o laskovanie, zabavku. Kebyze je to o nejakom cite, uz by sa ti ozval. Pripadne bude na teba kaslat a bude cakat, kedy sa mu zase ponuknes. Ale je ti jasne, o com to cele z jeho strany bude...

Ak si sa zalubila, horsie pre teba. Ale aj to sa stava a takmer vsetky sme narazili uz v zivote na takyto typ chlapa. Sladke reci, namotavky, flirty... ale jemu vazne nejde o tvoju osobu, o tvoje caro...