Priatel ma v hlave inu - zaciatok vztahu

Príspevok v téme: Priatel ma v hlave inu - zaciatok vztahu
motylik39

zacala som chodit s chalanom, ktory predomnou este nemal vztah aj ked je uz dospely. hovoril mi ze sa namotal na nejake dievca na nete este pred tym ako sa so mnou stretol a ze by ju chcel spoznat. to dievca ho ale spoznat nechce. zacali sme spolu chodit, prislo aj k milovaniu a potom mi po par tyzdnoch chodenia povedal ze chce pauzu...zevraj sa nevie rozhodnut co dalej, pretoze by chcel spoznat aj tie baby s ktorymi si pisal na nete pred tym nez ma spoznal. na to som mu povedala ok chod spoznavat ale na mna uz nemysli a v tom zacal hovorit ze on ma ma rad len nevie co chce....ked som sa s nim o tom rozpravala tak zrazu zmenil nazor ze chce byt so mnou, ze ma ma rad a ze mu na mne zalezi. potom ale neviem naco by potreboval spoznavat este ine a vyberat si ktora je pre neho najlepsia? nechapem tomuto spravaniu, zrejme je to tym ze ma uz 30 a vztah zatial nemal, ja som jeho prva baba ale to zmyslanie sa mi zda dost divne. podotykam ze ta jeho pauza trvala jeden den a zrazu si "uvedomil" ze chce byt so mnou.....co si o tom myslite?

Agnes998

no tiez ma soklo ked si na konci napisala ze ma 30, ked som citala prispevok, bola som presvedcena, ze viac ako 18 nema. V 30-ke nevie co chce? Jeden den ta chce, druhy den zase nejake internetove lasky a naopak? To co je? Do 30-tky nemal ziaden vztah a ked ma konecne prvy, tak si hned aj pokazi a hra to na viac stran? Preboha dievca utekaj!

Maoam

a natalia ma tiez pravdu, sama musis vediet, ci ti tento chlapik za to stoji.....ak poznas svoju cenu a vies, na co mas a na co nie, sama vyselektujes, prirodzene

Maoam

co 30-rocny, ovela horsie je, ked taketo kecy maju postarsi a dedovia, to je uz do zufania

priklanam sa k nazoru 0veck-u, ktory ma pravdu v tom, ze robit toto uz na zaciatku vztahu je na psychosa, kdezto ini to aspon uspesne nejaky cas vydrzia (par rokov), hoci polygamiu maju muzi danu v drvivej väcsine pripadov beztak geneticky

natalia7

a takeho chceš chlapa,čo sa zaujíma o iné,kašli nanho,povedz mu tiež že si si začala písat s inym,či sa mu to bude páčiť,ved mu to tiež povedz,a nechaj ho tak 2-3 dni,či vydrží,a či bude sa ešte zaujímat o teba,

motylik39

filipov: on nie je z BA...a ten tvoj kamos to ako riesi, nasiel si uz nejaky vztah? mne sa to zda zvlastne ze niektori beru internet tak vazne

lilyiankaa

dosť ma zaskočilo, keď si na konci napísala, že chlapec má 30 rokov, bola som celú dobu čítania v tom, že to bude nejaký 18ročný nevyzretý fagan, čo by som ešte brala ... ale aby sa takto správal 30ročný chlap, tak to je moc ..... on asi konečne zistil, že treba baliť baby, nechápem, prečo doteraz žiadnu nemal ..asi je veľmi náročný a osobne si myslím, že si s nimi málo užil a má pocit, že musí niečo doháňať ....ale v 30tke sa to už nerobí .. mne sa nepáči jeho správanie voči tebe, že dá pauzu a zrazu si uvedomí, že s tebou chce byť .. nebudeš s ňom mať istotu, podľa mňa časom ho to zlomí a bude sa chceiť stretávať s tými dievčatami z pokecu .. aj keď z toho nič nebude, a nakoniec zistí, že ty si bola to najlepšie čo ho mohlo stretnúť, ale to už bude neskoro

0vecka

2 Bajaja525 tak si vyber, bud to nepotrebujes alebo by to bolo super :-D.

Akoze mne je jasne ze vecsina muzov by si chcelo obcas odskocit k inej, ale vecsina ma aspon tu slusnost ze si pocka kym sa dostane do vztahu rutina (tak 5-10 rokov) a robi jej to po za chrbtom. Ale rozpravat jej to a hned na zaciatku vztahu je fakt ze trosku na psychiatra.

Ale podla mna za to mozu aj tu pritomny na fore ktory 25 rocnych panicov povzbudzuju aby v takomto stave zotrvalo a potom im prepina.

filipov

motylik, uplne mam pocit, ze pises o mojom kamaratovi.. :-) Nie je ten chalan nahodou z BA?

On tiez, uz ma 30, este nemal nikdy vztah, on ma akusi vysnenu predstavu.. a hoci nevyzera zle a mal moznost vztahu, nejake baby onho prejavili zaujem, nikdy mu neboli dost dobre.. A ma asi take 2-3, s ktorymi si pisal cez net, ktore su jeho "vysnene", resp. splnaju nejake tie "predstavy" a "poziadavky"..