Na čo slúži ruženec? Pomôže pri zachovaní zdravia?

Laara

presne som vedela, kam tato tema dospeje..neviem, ci to ten chlapec tu pisal seriozne, ale cele mi to prislo ako cista provokacia a vidim, ze padla na urodnu podu..

elena...

prezývka, mne je jedno, kto je kto, či niekto reaguje s takou alebo onakou nálepkou alebo predsudkami, ľuďom v orientácii a pri spolčovaní pomáha, keď vedia kto je kto, tu vo virtuálnom prostredí to je skôr kontraprodukktívne

elena...

svoj názor na ten váš jeden príspevok som vyslovila jasne a stručne, viac na vašu adresu nemám čo povedať, ani nechcem, lebo by som vás mohla uraziť.

jedulka

elenka> copak to do nás vjelo? Nějaká nevraživost, nebo zas nějaký IZMUS?
Už nevíš jak bys argumentovala?No ono se těžko odpovídá na jednoduchou otázku a nebo jen poznámku....
Podívej,pocházím z kraje kde asi 98% lidí nikdy nevidělo bibli, natož aby jí četli.V našem okrese, no to už ani náhodou.Jsme jeden z nejchudších okresů v republice.I přesto nebo právě proto, máme něco na víc "svobodu" ...

Prezývka55

Ked krestania siria zakaz eutanazie a potratov tak ja asi zacnem sirit zakaz internetu pre krestanov ako tak tu citam tie kydy :D

jedulka

naprosto souhlasím s Ovečkou z 09.28.Většina náboženstvích má na rukou jen krev a v truhlicích zlato a drahé kamení.
Znám dost jmen vrahů i masových vrahů,kteří pocházeli z celých rodin,velmi dobrých rodin,silně věřících.A přesto vraždí.Jak je to možný?Kde se v nich bere ďábel sám?
Prostě a jednoduše, není ohně bez kouře ... tak mi nevykládejte,že tomu tak není ...

jedulka

elena > nevím o čem mluvíš.Říká se,že trefená husa se vždycky ozve,ale já jsem na nikoho nemířila ...Podle mne není desatero nic víc než návod na to jak by jsme se měli chovat.Dokonce ho i uznávám,a žiji podle něho - já ateista,proč tedy podle něj nežije většina věřících??? ... jen si představ,že by se jím všichni řídili ...Také věřím tomu,že prach jsi a v prach se obrátíš,tak proč se neřídit desaterem a nevytvořit si ráj na zemi, né v nebesích někde plující na obláčku,ale hezky za života.
Mě neviň za to,že ve vašem stádečku je spousta pokrytectví,dogmat,násilí,hamižnosti,touhy po materializmu,krve prolití,utrpení,bohatství a touhy po moci.Tohle není moje parketa ...Tohle je Vaše minulost a přítomnost.Doufám v to,že né budoucnost....