Exem siriaci sa do oci - oblicky?

JA..

Lenže všetko tomu nasvedčuje...A ja som človek.,moja mama stale tvrdí, že si zo všetkého niečo robím.,neviem brať veci na ľahku váhu.....

JA..

Ak ma videla moja obvodna lekárka..hned nato, že to bude lupus.,lebo jeto také motýľové to začervenanie tváre.,bolo som u kožnej..tá mi dala najsilnejšie lieky proti alergií..nepomohli mi, takže alergickeho pôvodu to nieje..a kožna tvrdí tiež, že je to lupus...a ešte nejaké vyšetrenia sa majú spraviť..A čo čítam na nete všetko mi sedí.zvýšena únava.,už dlhší čas..vypadávanie vlasov..a tie kožné prejavy..

emalea

Čo som čítala na nete najlepšiu diagnostiku tejto choroby robia v Piešťnoch, www.nurch.sk len neviem odkiaľ si, aby to nebolo pre Teba ďaleko...ak to bude ono /lupus/ neboj, všetko prekonáš, aj na tomto fóre je veľa príspevkov, aby si vedela, čo a ako....

JA..

Diagnostikovali mi.....pravdepodobne ide o systemový lupus. K tomu doplniť, aby sa vylúčilo..stomatologické fokusy.,jeto niečo ako rengen celej ústnej dutiny,zubov..a dalej može ísť o cystu v dutinách, ORL vyšetrenia. atd....ale podľa príznakov.,zvýšená únava, aj napriek dlhemu spanku,poruchy spanku, červene fliaky po tvári, vypadavanie vlasov...to všetko je lupus....:(

maddie

jednoznačne odporúčam vyhľadať oftalmológa, hlavne keď to máš dlhšiu dobu! ja som mala toto isté minulý rok, ekzém kombinovaný s jačmeňom,bola som na očnej pohotovosti v Trnave, predpísali mi výborné kvapky a mastičku, a behom pár dní sa mi to krásne zahojilo .
každopádne držím palce a daj vedieť,ako to dopadlo ;)